www.sudzibas.lv Baznīca nosoda buršanos un maģiju. Mācītāji nosodada maģiju un buršanos, kaut gan paši nodarbojas ar maģiju un buršanos.

Baznīca nosoda buršanos un maģiju. - Mācītāji nosodada maģiju un buršanos, kaut gan paši nodarbojas ar maģiju un buršanos.

Sveicināti! Viduslaikos Eiropā (arī Livonijā) baznīca nogalināja raganas, burvjus un citus talantīgus, apdāvinātus, spēcīgus cilvēkus. Baznīca savus noziegumus veica nesodīti, mūsdienās baznīca nav vel ar likumu aizliegta, kaut gan komunisms un nacisms pie mums ir aizliegts.
Mūsdienu mācītāji vel arvien kultivē naidu, riebumu un maģiju. Es uzskatu, ka šādi baznīca (mācītāji) nedrīkst rīkoties. Latvijas republikā ar likumu ir jāatļauj burties visā valsts teritorijā (arī kapos, ja tur pēc rituāla viss ir sakopts) !
Baznīca tirgo visādus suvenīrus, kuriem piedēvē visādas pozitīvas īpašības. Baznīca ar ikonām, krustiem, svecēm saņem naudu. Turklāt šī nauda ir lielāka par preču vērtību tirgū. Baznīca pārdod "svēto ūdeni", kam piedēvē dziedinošas īpašības.
Kāpēc mācītājiem atļauj brīvi darboties kapu svētkos? Kāpēc mācītājiem ir atļauts nodarboties ar nekromantiju, bet citiem to neļauj darīt kapos? " svētais ūdens" pēc būtības ir noburts ūdens. Ikonu pielūgšana ar degošu vaska sveci ir spirituālisms. Kāpēc baznīcā ir mirušu cilvēku kauli? Tā ir nekromantija! Kāpēc citi rīko kāzas baznīcā, ja var rīkot tās kapos? Baznīcā taču ir cilvēku kauli!
Kāpēc baznīca ir tik liekulīga? Kāpēc baznīca mūžīgi lūdz ziedojumus? Kāpēc viņiem visu laiku naudas ir par maz?
Cieņā, skolnieciņš ©skolnieciņš 1999-bezgalība: - (

Mūsdienu mācītāji vel arvien kultivē naidu, riebumu un nievājošu attieksmi pret maģiju.

Baznīca par tirgošanos ar ikonām, krustiem, svecēm saņem naudu.

Komentāri (1)

Dainis 09.01.2018

Sava taisnība jums ir, tikai neredzu jēgu aizstāt vienu tumsonību ar otru! :)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes