www.sudzibas.lv bayauto.lv - SIA "Baybaltic" Nepiegādā preci neatdod naudu

bayauto.lv - SIA "Baybaltic" - Nepiegādā preci neatdod naudu

-Neiesaku iesaistīties ar firmu SIA "Baybaltic" - www.bayauto.lv un tās direktoru Normundu Medni (bijušo Bērziņu). Nopirku caur viņiem tikai tik daudz cik skaistu attēlu datorā!! Uz zvaniem un e-pastiem neatbild naudu neatdod. Krāpšana!!!

E Edijs 27.05.2009

Jā, izskatās ka man ies tā pat. neskaitāmas reizes esmu sūtījis e-pastus, zvanījis un vēlējies pēc signāla atstāt ziņu automātiskajā atbildētājā kur beigās pasaka ka pašlaik tas nav iespējams(he vari mēlģināt vēl 100 reizes varbūt tad sanāks - tikai nervus varēs izmest mussarā). Man itkā vienkāršs jautājums, vai varu dabūt atpakaļ naudu, jeb man kaut kas ir obligāti jānopērk? Atbildes varianti pēc manām domām ir ļoti viegli, bet neesmu saņēmis nekādu. Es ļoti ceru ka maldos :-( .

J Janis 25.06.2009

Jaa arii es zinu vairaakus cilveekus kuriem ar sho kantori ir nopietnas probleemas. Ir vairaaki, kuri jau gatavo nopietnu iesniegumu ekonomikas policijaai. Domaaju, ka paareejie ar liidziigaam probleemaam vareesiet pievienoties. Ir cilveeki kuriem shii kunga kantori ir paraadaa ieveerojamas summas!!

E Edijs 06.07.2009

Jāni varbūt tu vari pateikt kam lai uzzvanu jeb aizrakstu kādu rindiņu, lai varētu piedalīties šajā pasākumā?
Paldies. Edijs

C Cietušais 19.07.2009

Izskatās, ka SIA "Bay Baltic" ir atslēguši arī bay.lv un bayauto.lv mājas lapas. Visus kuriem ir palikušas kādas problēmas ar SIA "bay baltic" - bay.lv un bayauto.lv rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv neļausim tam darbonim palikt nesodītam. Krāpnieki ir jāsoda! Apvienosim idejas un zināšanas, lai sodītu viņus!!!

J J. 29.07.2009

N.M. man ir paraadaa 10000$ jau 7 meeneshus nekaadas zinjas...
es teiktu, ka te ir jaabuut tikai vienam risinaajumam - N.M. jaanokljuust cietumaaa!!

S saracenis 07.08.2009

Taatad cieniitie!

Kaa jau mineeju ieprieksh ja ir veelme tad rakstiet uz [slēpt]@inbox.lv esam apzinaati jau vairaaki civeeki kuri dalamies ar info un ir savaakta shaada taada informaacija, lai gan pagaidaam taa naak diezgan leeni. Vai kaadam ir zinaamas taa cilveeka koordinaates kursh kaartoja transporteeshanu un paarstaaveeja sho kantori amerikaa!!?? Ja nu kaadam ir info ar ko vinjsh buutu gatavs daliities luudzu rakstiet pretiim sniegshu info kura jau ir apkopota!! Vinja sieva tanii firmaa esot bijusi galvenaa graamatvede. Ja nemaldos tad arii shai kundzei jaauznjemaas atbildiiba, jo cik saprotu tad nauda ir skaitiita arii uz kreisajaam radinieku firmaam!!!

K Kristine 11.08.2009

Ja kaadam ir jautajumi par bayauto, varu medjinaat palidzeet vismaz ar info.
Cilveeks, kuram shis biznees nav svesh, pirms bayauto veel nebija [slēpt]@apollo.lv

C Cietushais 12.10.2009

Ya kads naivais grib uzzinat kur palikusi vina naudina ko vins ieskaitijis bay.lv vai baybaltic.lv atrodiet 2009 gada februara zurnala "Una" numuru. Tur SIA "Bay baltic" gramatvede smuki stasta un rada ka cilveki uzmesti un uz ko. Kaa ar viru Normundu (Medni) iekartojusi dzivokli...no kadiem celojumiem ko savedusi.

V Valdis 08.11.2009

Es 2008gada 12 februārī, iemaksāju krāpniekam-NORMUNDAM BĒRZIŅAM, 9875$, LAI PRETĪM SAŅEMTU automašīnu VW Passat Universalu 2000gada.Abpusēji, rakstiski noslēdzām līgumu, par piegādes kārtību un abpusējām sankcijām!
Uz doto brīdi, šis krāpnieks, pēc līguma, man parādā=145000&.
Es iesniedzu tiesā beidzot prasību, par summu, ko uzskatīju tajā brīdī, par pietikošu, ar lūgumu, par aresta uzlikšanu, firmai piederošiem līdzekļiem un mantai!
Tiklīdz tiesa beidzot piņema pareizi sastādītu prasību, pret SIA ''Bay Baltik'', tā internetā tuliņ pazuda viņu mājas lapa.
Par ko tas liecina=tikai par to, ka esmu tas kas viņa krāpšanai pilicis punktu!
NEZINU, KĀ IZIES AR NAUDAS ATDABŪŠANU, ITKĀ, PAR PRASĪBĀ ATRUNĀTO SUMMU, IR UZLIKTS ARESTS KOMPĀNIJAS NAUDAS LĪDZEKĻIEM.
Jau gadu, ar nepacietību gaidu, kad būs tiesa ar tā necilvēka, pārstāvēto, kompāniju!
Drīz nozīmēta tiesa, redēs ko tagad ņaudēs-vai atkal vainos ārzemju partnerus!Tā jau viņam, kā stratēģija.
Kurš zina, kur to krāpnieku izķert?! pēdējo reizi, ignorējot apsardzi, man izdevās piekļūt pie viņa, ofisā, pi Šmerļa, mežā, vecajā slimnīcā.Tur ercens sēdēja, jau jaunā vietā, jaunā uzvārdā, nevainīgu mūli stroīdams.
Gribu tieši dabūt to ākstu, (aplūkot.)
Ļoti neapmierinātais:V.Z.
VĒL PIEVIENOŠU, KADASTROFEJAS VIŅŠ NOMET PI SĒTAS, PA TIEŠO NO ASV.
Jūs, taču saprotat, ka tur es viņu izvēlējos daudzmaz sakarīgu, bet šādu, viņa sadarbības partneri, piegādā, klientam, ieliekot doķus bardačokāun aizmūkot prom.Vēlāk nevainīgi piezvana, ka autiņšklāt!
Tas aparāts ir transportējot tā izpušķots!

V Valdis 08.11.2009

Kas man dos ziņu, kur to ''BayBoltic'' Normundu Medni(Bērziņu), var satikt, tiks atlīdzinājums...!
Viņakādreizējais [slēpt]@inbox.lv

C cipolino 08.11.2009

Normundam nejes labi spriezot pec pedejas bratanu bildes
Turies Norca, kardans dirsa un sparrats galva ir garantets :):):)

J juris 22.11.2009

vai varat ludzu kads pateikt kada vieta vinam tagad ir birojs. lasiju ka kaut kada slimnica pamesta smerli, bet konkreti kada adrese, atsutat ludzu uz mailu.paldies

C Cietushais 30.11.2009

Nu keriet vina sievu ta jau firma bija gramatvede!!!

C Cietushais 14.01.2010

Kaadam ir izdevies ko iztiesaat un satikt to lopu!?

H Harijs 18.02.2010

Tas putns kopā ar sievu ir jāpakarina būrītī, vai tad mēs to nevaram...

C Cietushais 07.10.2010

Taa !!! Visiem cietushajiem!! pateicoties vienam no mums beidzot ir ierosināta lieta pret N. Medni!!! Lūdzu piesakieties vec .inspekt. Šponei, t .67086319, Gogoļa iela 7a, RĪGA. Lūdzu paziņot arī citiem apkrāptajiem. Tas attiecas arī uz bay.lv cietušajiem!!! Nenokavējiet !!!

C Cietushais 07.03.2011

Ja nu gribat zinaat kraapnieku sejaa.