www.sudzibas.lv Bauskas slimnīca nekompetenti ārsti

Bauskas slimnīca - nekompetenti ārsti

pirms dazam nedelam velu vakara gaju uz majam. gribeju tikt atrak, saku skriet. un eksiste tadas nelielas kapnes (parasti pie invalidu celina). visu muzu zinaju, kas tur atrodas, bet tad nejausi nokritu. sapratu, ka sap, kad ieraudziju lielu asins pelki. aizgaju kaut kada veida pie draudzenes, kas dzivoja netalu, vina apstradaja nenormali asonojusu bruci uz zoda. no rita (ta bija sestdiena) aizgaju uz Bauskas slimnicu uz pienemsanas nodalu. runaju ar grutibam, bet meginaju ieskaidrot kas noticis. arstu gaidiju kadas 25 minutes, beidzot atnaca. priecigi pazinoja ka man jau ir sacies iekaisums (bruce bija diezgan dzila), un aizsuva to bruci. neizrakstija nekadu pretsapju lidzekli - tadel lietoju tikai ibumetin un paracetamol (kas diezgan labi pec laika trauce normalai kungja darbibai). bet tas jau nekas. konstateju, ka no kritiena saluzis zobs un pec nedelas (apmekleju citu kirurgu, kurs tikai apstradaja bruci) aizgaju pie zobarsta. vinjsh konstateja zhoklja luzumu.
un tie divi kirurgi mani uzreiz nu nekadi nevareja aizsutit uztaisit Rtg

G gurkjis 04.10.2008

Viniem tak valdiiba nemeksaa tapeec taa arii notiek vareeja tam aarstam atsviest kaadi 4ls stundaa uz rokas muusu valdiiba, taa tak labaak izskeerdiis naudu nevajdziigaas lietaas.Esmu dzirdeejis, ka valdiiba maksaa 600ls par viena leduskapja paarvesanu, tas laikam tapeec, lai vini vareetu uzpildiit savas kabatas.Reaalaa alga ko patiesiibaa mediciinas personaals sanem ir 205ls uz papiira ja ne mazaak nu tad, kaa lai ar saadu naudu daargajaa eiropaa izdziivo.

L LLLL 05.10.2008

Ārsti, medmāsa strādā slikti tāpēc, ka viņiem maz maksā. Bet ja to apgrieztu otrādi: kāpēc viņiem jāmaksā vairāk, ja viņi slikti strādā?

L Lenocka 05.10.2008

Kada tu runa par naudu-tur jau ir jaruna par cilvecigumu un zverestu.Ja tu zini ka medecina maz maksa kada vella pec tu vispirms izmacies un tad ej tur stradat?

J just me 05.10.2008

Hipokrāta zvēres`ta nevienā teikumā nav teikts, ka būtu par velti jāsniedz medicīniskā palīdzība.

T toony 06.10.2008

Tur ir teikts, ka jāpalīdz jebkurā gadījumā, tā ka nauda ar skaitās. Un tiešām - nepatīk kā maksā - ej strādāt par sētnieku, tur varbūt labāk maksās. nezinu nevienu ārstu, kuram maksā 205Ls uz papīra - tie saņem daudz vairāk. un tas vispār nav no svara - ja strādā, tad strādā.

P pele 24.04.2009

Ienīstu Bauskas slimnīcu, ja gribiet nomirt, tad droši variet tur iet. Man nesen dēļ tiem drausmīgajiem ārstiem nomira tētis, viņi ārstēja pavisam nepareizi, un runājot par naudu viņi dzīvo ideāli, jo pastāv taču "kukuļi", mēs paši iedevām ārstējošajam ārstam un māsiņām smuku naudas summu, jo bez naudas jau viņi vispār nekā nedara. Taču, ko tas deva, ja aizved cilvēku mazliet apslimušu un atved atpakļ zārkā;(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

K kristīne 28.10.2009

Nekad vēl nebiju apmeklējusi šo portālu, jo pēc dabas neesmu cilvēks, kas savu sāpi izsaka caur sūdzībām... Tas laikam ir līdz mirklim, kamer neskāra tik smagi mani pašu! Būšu spiesta skaļi teikt, ka Bauskas slimnīca ir pelnījusi, lai to SLĒDZ!!! Pati esmu baušķiniece un diemžel saku ko tādu!
Bauskas Slimnīcā savu mammu ieliku normali runājošu, staigājošu! Nu viņa, pec 4 Bauskas slimnīcā pavadītām dienām atrodas Stradiņu slimnīcā pieslēgta pie mākslīgās elpināšanas un mākslīgās nieres... Bauskas slimnīca nepievērsa uzmanību tam, ka viņa neko need, jo nav spēka un gruda tikai zāles pēc grafika, pat nepaskatoties, ka cilvēkam nav spēka!!! viņas nieres ir noklājušās ar toksīniem no zālēm un nevada vairāk neko ārā...Viņi neuzskatīja par vajadzīgu dot viņai barību caur caurulīti ! Viņu uzskats- neešana bija veca cilvēka kaprīze!
Uz Stradiņu slimnīcu viņa tika nosūtīta ar diagnozi INSULTS. Stardiņu slimnīcā pēc 3kārtējas pārbaudes, tas netika atrasts. Jautājums - kur Bauskas slimnīcas ārsti to atrada? Vai maz tāda pārbaude tika veikta?...
Un tā saucas Bauskas slimnīcas aprūpes nodaļa !!! Visu "cieņu" nodaļas personālam!!!
Ja manas mātes dzīvība izdzisīs, esmu stingri nolēmusi tiesāties ar ārstiem, slimnīcu, kas bija par to atbildīgi!
Vēršot uzmanību, varu nosaukt konkrētus ārstu uzvārdus, kas bija par to atbildīgi! Man nav kauns to darīt, jo tas viss ir taisnība! Ja interesē kādam tas, lūdzu atsaukties uz šo komentāru!
...
Būšu ļoti pateicīga, ja kāds man no lasītājiem atsūtīs kādas koordinātas, kur un kā var sūdzēt arstniecības iestādi tiesā! Pati neesmu nekad to darījusi, tadēļ nav zināšanu par to!