www.sudzibas.lv Bauskas Pasta Centrs Klientu krāpšana, slikts serviss

Bauskas Pasta Centrs - Klientu krāpšana, slikts serviss

Atvēru pirmo reizi kontu naudas (Algas) saņemšanai, bet viss izrādījās veltīgi jo sakarā ar to, kad
strādāju apsardzē laicīgi nepaspēju pagarināt pasi, kad pirmo reizi man atnāca sms no pasta filiāles, kad man ir ienākusi alga es uzrādot šo pasi saņēmu šādu atbildi - būs jums lapa
no Bauskas nodaļa - pilsonības un migrācijas lietu pārvaldebauskas-nodala ko arī izdarīju un pēc tam ar šo jautāto un lūgto pasta darbinieces lapu - naudu tāpat nesaņēmu.
Kur taisnība, kad citiem ar šādu lapu tika nauda izsniegta, bet man nē kura ienāca, kā alga 5.08.2020 datumā, bet to vēl joprojām esot 26.08.2020 neizsniedz, bet kad pajautāju vai varu veikt maksājumu
uzreiz atbilde veiciet, bet kā lai veicu maksājumu par pases samaksāšanu ja pašam nav bankas konta? Un Bauskas pasta centrs šo naudu man neizsniedz jo šī bija mana alga.

Neiesaku Bauskas pasta centrā nevienam vērt vaļā kontu - labāk ejiet uz revolut kaut vai dienu vēlāk, bet drošāk un zini kad naudu saņemsi.
Kā ieteiktu šāda situācijā man rīkoties?

Elvis Vītols 26.08.2020

Šis ir domāts tieši Latvijas Pasts filiālei kura atrodas pašā Bauskas centrā.