www.sudzibas.lv Bauskas autoosta" SIA "Bauskas AO Šoferis speciāli pabrauca garām 2 reizes pēc kārtas

Bauskas autoosta" SIA "Bauskas AO - Šoferis speciāli pabrauca garām 2 reizes pēc kārtas

Šodien 27.12.2023 plkst. 14.32 jau biju pie pieturas, lai pa maršrutu Bauska-Rītausmas-Bauska, no rītausmu pieturas pie veikala "Ega" auzbraukt līdz pilsētai, jo vajadzēja aizvest nabaga kaķi man mugursomā pie veterināra. Šis autobuss izbrauc no autoostas 14.20 un pēc atzīmētā laika viņam jābūt pie Egas 14.37, bet parasti viņš tur ir 14.33-35.. es bieži braucu ar sab. transportu un zinu kad, kur un uz cik tie piestāv parasti. Redzot, ka autobuss jau ir pieturā un sāk iekāpt un izkāpt cilvēki, sāku skriet līdz autobusam, pieskrienot, viņš vel nesāka braukt, bet durvis šoferis bija aizstaisījis un, izliekoties, ka mani neredz, kad es stāvēju, bļāvu un māju pie priekšējām durvīm, viņš sāka braukt un pabrauca man garām, pie tam ka autobuss bija gandrīz tukšs. Es sāku iet līdz ar autobusu līdz nākamajai pieturai, kas ir kādus 100m attālumā un redzot, ka tur aŗī ir cilvēki, kas kāpj iekšā un ārā, padomāju, ka ir jēga skriet, tāpat sāku skriet jau arī līdz nākamajai pieturai. Uz beigām tur pat bija sieviete, kas kādu minūti-pusminūti, kad mani ieraudzīja skrienot līdz autobusam, klaudzināja pie šofera loga, rādīja uz mani un teica, lai mani pagaidot. Autobuss stāvēja. Un kad tikai es atkal pieskrēju pie autobusa durvīm, viņš atkal demonstratīvi aizbraudza, neattaisot durvis.

Tas bija izdarīts speciāli, ko ir apstiprinājusi arī sieviete, kas viņam klaudzināja veseli minūti, ŗādot un teicot par mani un novērojot viņa reakciju. Es nezinu, kas tas bija par šoferi, bet laikus, kad šī situācija ir notikusi, es devu. Zinu tikai, ka tas bija jauns šoferis, gan šajā maršrutā, gan vecumā (apm. 30 gadi).

Satieku šādu situāciju pirmo reizi dzīvē. Parasti šoferi ir ļoti laipni un patīkami, kas vienmēr pagaida, ja pat ļoti tālu kādu ieraudz skrienot. Nerunājot jau par to, kad cilvēks ir jau pie autobusa. Nācās šajā salā braukt ar adžūnu autobusu, kuru bija ārā jāgaida vēl 30-40 minūtes. Kaķis tomēr bija auksti. (Kaķis bija mugursomā, kas uzvilkta no priekšas, mierīgs, nekad nebļauj, tāpēc problēmas viņā nav)

Tādu mu**ku vajag atlaist bez domāšanas, kas vienkārši kaut kādu kompleksu dēļ tā izsmejas un ņirgājas pret cilvēkiem.

E Eugene E. Avalon 28.12.2023

Nja. Lai kaķītim izdodas atveseļoties!