www.sudzibas.lv Bata Nekvalitatīvi, apavi nelaipna apkalpošana problēmu gadījumā

BATA - Nekvalitatīvi, apavi nelaipna apkalpošana problēmu gadījumā

Biju iegādājies apavus, kuriem pēc diviem mēnešiem jau bija nodilis papēdis. Kad griezos veikalā, lai apmaina pēc kāda laika saņēmu vēstuli, kura bija pilna ar drukas kļūdām, jo acīmredzot rakstītājs nezināja latviešu valodu. Veikalā uz vietas pārdevēji nevēlējās uzņemties atbildību un deva man runāt ar administrāciju, kas bija nelapna un noraksta visas problēmas, ka esmu par intensīvi staigājis.

Apavi smuki, bet brāķu gadījumā neceriet, ka kāds jums samainīs apavus pret jauniem vai atgriezīs naudu, jo papēžu nodilumu gadījumā Patērēāji saka to pašu ko veikals, pats vainīgs. Tādēļ iesaku neiegādāties apavus šajā veikalā, ja Bata, kura ir starptautiska kompānija nespēj uzņemties atbildību un samainīt preces.

J

. ....kl 11.09.2009

Ja man apaviem nodilst papēži, tad man nekad nenāk prātā tos nest uz veikalu mainīt. Tad jau es katru otro-trešo mēnesi varētu mainīt veikalā apavus.

. ....kl 12.09.2009

Ja apaviem nodilst papēži, tad pats esi vainīgs. Tas nav ražošanas brāķis.

J Jānis 13.09.2009

No likumdošanas puses apaviem jākalpo vismaz viena sezona nevis vienu mēnesi. Tad jau ražotāji varētu ražot pa lēto apavaus un neuzņemties atbildību. Ja apavai normāli valkājot nodilst par ātru piem., divu mēnešu laikā, kas pat nav sezona, tas ir ražošanas brāķis.

Z zinataja 17.09.2009

Nav gan ražošanas brāķis- palasiet rūpīgāk likumu, tur teikts, ka apavi ir jākopj, un šajā gadījumā, nopērkot apavus, tiem jāveic profilakse, nevis jānes atpakaļ uz veikalu apavi, jo nodiluši papēži, Smieklīgi, ko tik cilvēki neizdomā.

H hguyk 21.11.2009

Glupij 4elovek

V VienkāršiMarija 21.11.2009

Jānis laikam ir aizmirsis, ka dzīvo iekš LV, banānu repulbikā... Vāciejā, piemēram, tev apmainītu ar lielāko prieku, bet šeit ir Latvijaaaa, šeit ir Daugmala, šeit ir mūūūsu tēēēvu zemīte!!

Z Ziga 20.03.2010

Administrācia tiešām vaino pircējus un nesaprot, ka klientus zaudē