www.sudzibas.lv Bastrans Neizmaksāta alga, termiņu neievērošana

Bastrans - Neizmaksāta alga, termiņu neievērošana

Par SIA Bastrans.

Ir čakaris ar tukšām degvielas kartēm, bieži jāgaida,kad kungs no sava konta uzliks,lai uzpildītos.
Sola ģenerālkravas un apmaksu par km, bet dabā uzrodas arī sborņiki jeb starpkravas.
Sola ievērot norunāto atgriešanās laiku, dabā uzliek gigantisku mīksto.
Atvadoties visu nesamaksā...
Pērles- ... " parasti kravu var samainīt divās dienās, ja izdodas vienā,tad tā ir augstākā pilotāža"
..."1300 eiro, tā tak laba mēnešalga!"
..:"ja esi atnācis manā firmā strādāt, tad par savām interesēm ir jāaizmirst"

C CastorTroy 27.07.2017

Šoferis tagad noteiks, kādas kravas ņemt, pilnās vai saliktās... Tas jau ir par traku... Nopērc sev mašīnu, atrod klientu un tad vari pamēģināt diktēt kādas kravas ņemsi un par kādam cenām :)))

Работяга 27.07.2017

Tu esi nikns ka SUNS!

C CastorTroy 27.07.2017

Nē, es esmu reāls, kā dzīve :)))

C critical thinker 28.07.2017

1300 tiešām ir laba alga.
un jā, lai kā tas Jūs pārsteigtu, firmā jāstrādā. kā tā prasa. nevis pa savam (dibini savu, čau)

A Armands Bite 07.08.2017

Es saprotu, ka kravas vedamas visādas.
Problēma tāda, ka ir norunāts un saskaņots atgriešanās laiks, un ja reiss tiek negaidīti pagarināts, tad saveidojas ķēdes reakcija ar nepatikšanām un izdevumiem...

B bastrans zagļi 04.07.2018

Bastrans slikts kantoris nekas labs nesanāks ,ja ne pirmā tad otrā reisā uzsēdinās uz naudu konkrēti divu nedēļu laikā seši šoferi apkrāpti un izmesti.

B bastrans zagļi 04.07.2018

Bastrans netīra firma skalo naudu lielos apmēros vadā kravas un slepus maina pavadzīmes iebraucot valstī kur paredzēta krava .Alu vadā turp atpakaļ lielos apmēros.No latvijas ved spānu alu kuru vēlāk ved uz latviju .Bastrans krāpj valsti nodokļos un nodokļu parāds nenomaksāts pie 40 000

B bastrans zagļi 04.07.2018

Uzmanieties bastrans neizmaks;a algas ! Staigāsiet ubagodami savu nopelnīto naudu ,

B bastrans zagļi 04.07.2018

Tipiska latviešu uzņēmums pretīgs, netŗs un bez vārda.

B bastrans zagļi 04.07.2018

bastrans pretīga firma melo krāpjas ,apmelo

M MEDNIS 21.07.2018

Bastrans norēķinājās par padarīto darbu pilnā apmērā un izpildīja savas saistības .

L lenoka19 17.12.2018

Bastransa Ipašnieks negrib maksāt algu saviem darbiniekiem,sola visu laiku un pēc tam teica ka pa daudz iztereja degvielu!Bastrans visliktāka firma Latvijā,vēlu jums kļūt par bankrotu,uzreiz bridināšu ka sieviete kura reķina algu ir viņa sieva,tāpēc nav jēga kaut ko liecināt! Visiem veiksme!