Bastions - bardaks

Kur palikušas vecās, jaukas kafeinīcas darbinieces?Ja kādreiz puzdienas laikā rinda kustējas ļoti ātri uz priekšu, Tad tagad tiekot līdz galdam un varētu sākt ēst, viss jau ir atdzisis.Kapēc liek tādu kasieri, kas nevar to darbu izdarīt kā vajag?Vakaros ar nedomājiet tur ēst.Pie ēdiena izsniegšanas jāgaida kad kāds pienāks.Frī kartupeļus reti tad var dabūt.Nu pareizi kurš tad ceps tos ja jāsēž un jāmalko kāds no alkaholiskajiem dzērieniem.Jūt no kasieres, ļoti tuvu kase klientiem.Saprotu ka gribas vakarā ātrāk mājas, visu laicīgi iztīrīt.Bet mēs tak maksājam savu naudu par garšīgām vakariņām un laipnu attieksmi.Pa zāli staiga meitene.Laikam mūžīgās iesnas.Šņaukā savu degunu.Nu tā jau ir.Man ar rokas ziema salst ēdot vēso ēdienu.Taupam uz apkuri.Vasara atkal nevar paēst-karsti.Sataisījuši caurvēju, bet tas nelīdz.Nu tad padomājiet par savu attieksmi pret klientiem.Un padomājiet savākt atpakaļ veco komandu.Tās vismaz gaidīja arī sievietes nevis tikai vīriešu klientus.

D

A Aivars 29.11.2010

Labak tomer paest majas . Nekadas sudzibas nebus .

M Maris 03.12.2010

..tadelj ka atrodas shitadas duras kas atnak, aprij visu un vel apdirsh ed majas ja nepatik ka apkalpo cuuka.

Z Zane 05.12.2010

Pedejas mulkibas!Es tak esmu sieviete, nevis virietis un katru reizi ka eju-apkalpojosais personals ir Loti laipns un smaidigs ari man, bet, protams, vienmer jau vieglak ir kaut ko piedomat un pateikt kaut ko launu-tas laikam ir cilveka daba!!!Zel, ka ta...Manas domas par so iestadi ir pasas labakas.
Bet varbut, ka sai sievietei vienkarsi neveicas dzive, un tapec izgaz savas dusmas uz citiem -laikam ir muzigi neapmierinataaa!!!

J jānis 06.12.2010

Nu pie ēdienu sadales meitenēm vajadzētu pateikt cik maksā dotais ēdiens ko piedāvā, nevis tik iesaka un krāmē.Varbūt es tomēr rēķinos ar konkrētu naudas summu ko varu atvēlet vakariņām.Piem.paņemam kartupeļus, tad man iesaka garšīgu mērcīti un beigās vēl gardu gaļiņu.Bija jau gardi, bet tas vis man izmaksāja pie 5 ls.Un vēl viens trūkums, lai kases darbinieces un ēdiena sadales meitenes vienojas par vienu konkrētu cenu.Vienā un otrā maiņā vienam un tam pašam ēdienam atšķiras cenas.

I Inga 06.12.2010

Tiešām smiekli sanāca-iesaka gaļiņu, mērcīti..rēķinos ar konkrētu naudas summu..Nu ja rēķinies, tad kapēc neiekļaujies?Ja nevar saredzēt uz tāfeles cenu, tad kapēc neuzprasit cik maksā...Es uzskatu, ka Bastions ir Valmierā labākā ēstuve, kur var labi un lēti paēst+ vēl laipns apakalpojošais personāls, kas dienas laikā apkalpo ''n'' klientus, vēl vakarā spēj smaidit un labu apetīti novēlēt!

J jānis 07.12.2010

Lai to tāfeli uzražo no jauna.Ķeburi vieni.Un kas tā par atrunu meitenēm-ja nepatīk kautkas tad nenāc...Laikam nākošreiz jāgriežas pie īpašnieces lai noskaidro pati to bardaku.Un nevajag pašiem darbiniekiem likt komentārus savai aizstāvībai.Labu apetīti.

I Inga 09.12.2010

Zanīt, laikam Tu esi vienīgā, kas ir tik ļoti neapmierināta ar šo ēstuvi..Varbūt tiešam problēmas jāmeklē pašai sevī?Ja nepatīk tāfeles ķeburi, tad varbūt māki uzrakstīt arī labāk?Ja salīdzinu Rīgas kafeijnīcas, ēstuves, tad
Bastions atšķiras tikai ar cenām-tās ir krietni lētākas šeit!

J jānis 09.12.2010

Atradusi salīdzināt ar Rīgas cenām.HA HA HA

I Inga 09.12.2010

Zanīt, nevajag mainīt vārdiņu..:D
Te tāpat skaidrs, ka viens un tas pats neapmierinātais rakstītājs šeit ir!

A Aina 10.12.2010

Vai tad taam nabaga apkalpojosaa sfeeraa stradaajosajaam meiteneem buutu jaastaav kaa mietu norijusaam?Man ljoti liels prieks, ka ir veel kada eedinasanas iestaade, kur tik laipnas un caklas darbinieces. Un runa jau nav par tiem frii, bet attieksmi.Bastionaa vienmeer, cik vien gadien ilgi esmu tur gaajusi, lai mainiitos da jebkaads apkalpojosais personaals, pie eediena kvalitaates, cenas un paarejaa nav kur piesieties.Paldies, vadiibai, ka tik ilgus gadus speets saglabaat Valmierai savu iecieniito kafejniicu un nezuudoso klientu loku, un nenjemiet, luudzu, pie sirds, saadas raxtiitaajas, kas izspljauj savu negatiivismu.Ja tiesam nepatiik, nu neej. Paskatieties, kaads kafejniicaa noformeejums uz sveetkiem, acis ir kur prieceet un punci sildiit!Lai jums veicas!Uh biezaak smaidiisim viens otram, un teiksim paldies, tad jau viss buus kartiibaa.Vienmeer so iestaadi iesaku ari Riigas draugiem, un visi ir ljoti prieciigi un paarsteigti, ka cenas, apkalposana, interjers un kvalitaate un vien kaarsi super!

I inese 13.12.2010

nu pacieties nedaudz, varbūt tomēr tevi paņems atpakaļ darbā, tāpēc jau nav jāgāž mēsli meitenēm uz galvas

D Dace 14.12.2010

Esam izstaigājuši gandrīz vai visas Valmieras ēstuves.Palikām tomēr pie pārbaudītām vērtībām.Gan tuvus gan tālus viesus ar esmu vedusi pie jums.Par apkalpošanu nevaru spriest neko.Pašai ir nācies tur strādāt.Bet cik ir redzēts visi mēs smaidījām kaut iekšā bija kāda sāpe.Tad nu luuk Zojiņ, man no sava vārda nav jākaunas.Un ja tev kautkas neapmierina manī, tad ir taču mutīte ar ko var izteikt savu neapmierinātītbu tieši acīs.Skaties ka tos"mēslus"pati neesi sagāzusi meitenēm uz galvas.Par darbu, kad buus laiks tad ar paņems.

K KasparsV. 16.12.2010

Pilnīgi nepiekrītu daudziem komentāriem, JO ĪPAŠI ZANES (par cenu :Piem.paņemam kartupeļus, tad man iesaka garšīgu mērcīti un beigās vēl gardu gaļiņu.Bija jau gardi, bet tas vis man izmaksāja pie 5 ls)

Pilnīgi un galīgi garām!! SIEVIETI "ņoēst 5LVL" pilnīgi nerēāli, par šo naudu var paēs DIVI cilvēki, pat ļoti labi!!

Personīgi apmeklēju BASTIONU ĻOTI bieži un apmierina mani pilnībā! O.k. man ir atlaižu karte, bet pie tās tiek tikai patstāvīgie klieni!! TAS TOMĒR VIEN LIECINA PAR TO, KA ŠAJĀQ IESTĀDĒ VISS IR O.K.!!!

Piemērām varu padalīties ar izmaksām vakariņās:

1 1/2 porc. vār . kartupeļi, siltā mērce, divas kotletes, dārzeņi(grilēti, tvaicēti) 1/2 porc., šis vis man izmaksā +/- 2.00Lvl!!! + vēl pie 'tā varu paņemt svaigos salātiņu par brīvu, jo pirkumam virs 1.50Lvl tie pienākas BEZ MAKSA!! Nu tā lūk!! SPRIEDIET PAŠI! Attieksme arī ĻOTI LABA PRET KLIENTIEM!!

B binnija 27.01.2012

Kaads tagad tur negaršīgs ēdiens un attieksme...viena trakāka par otru, nes savas problēmas uz darbu un tad izgāž uz klientiem...
ēdiens bezgaršīgs, auksts, ar bērnu tur ejot jāuzmanaas, lai tas nesaslimtu, jo auksti...to jūs saucat par laipnu sagaidīšanu???
staav ar pazinjaam un klačojaas, tas nekas, ka tu rindaa staavi, un tad vēl jājūtās vainīgai, ka ēst esi atnākusi!!!
vai tad tiešām nav labāku darbinieku, vai par tādu samaksu nenāk strādat????