www.sudzibas.lv BASSE motors un citi Nekompetenti naudas kāsēji

BASSE motors un citi - Nekompetenti naudas kāsēji

Ir redzēti visādi servisi, bet šāds pirmo reizi mūžā...
Tehniskajā uzrādīja, ka nav vienā pusē roķene. Šie (BASSE m.) pāris stundas "strādājot", nevarēja sataisīt, un teica, ka jāmaina bremžu trumuļi un loki abās pusēs, kopā ap 100.- ls... Šāds apgalvojums šķita dīvains ne tikai tāpēc, ka darba bremzes strādāja ideāli, bet arī tāpēc, ka lokus jau mainīju apm. pirms 2 gadiem. Bet ja jau "meistari" saka ka viss nodilis, drošs paliek drošs nolēmu izvalcēt trumuļus, (pie citiem malačiem, kuriem nav nekāda nosaukuma (sludinās iekš ss.lv)), bet tehniskajā neizgāju, jo tagad nestrādāja roķene otrā pusē un DARBA bremzes citā... pēc pāris dienām bremzes vienā pusē ar baigo blīķši aigāja pa pieskari un braucot sāka karst ritenis. Tā kā tuvākais serviss pa ceļam bija BASSE, atkal agriezos tur. Bija izjukušas dažas atsperes, un šamējie par 15, - LVL tās salika atpakaļ. Bet pēc dažām dienām atkal dzirdu savādu klaboņu tajā ritenī. Tā kā bija Ziemassvētku priekšvakars, nolēmu, ka labāk sākt remontu pēc svētkiem, kad speciālisti būs možākā prātā. Taču tad BASSE darbinieks man atteicās kautko pārbaudīt par velti, jo redz, izbraucot no servisa tāc viss esot bijis ok, bet kas notiek pēc tam, ar to viņi neatbildot... Atgādināšu, ka sākumā nebija tikai roķene vienā pusē.. Mācība, ko guvu - vienmēr jāprasa, lai līdz ar čeku (tas nu jāprasa obligāti, jo šie jau parasti nepiedāvā), jāpieprasa servisā veikto darbu saraksts, un tad ja kas - pa taisno uz PTAC.

G GE 06.01.2010

sitaadi kaa tu ir pilna pakalja kas skatee staasta briinumus ka es tacu pagaajuso gad toroceni sataisiiju un nemaz to neesmu lietojis, ar to arii viss saakaa ka nelito to rokasbremzi, meistari jau arii protams visaadi bet vispirms padomaa vai pasaa saakumaa nav tava vaina ka ir jaacakareejas

O Oļegs 16.03.2010

Cienītais!
Pa 2 gadiem par nomainīt 2 trumuļu komplektus, ja valcē vai virpo, tad nesūdzies ka atsperes izkrīt, vai vēl kautkas, ja nerubī no tehnikas, tad atrodi servisu kur taisa labi un dzen autiņu tikai tur un nekur citur, un ja trumuļi ir jāmaina tad jāmaina un jāliek arī jauni loki nevis izvalceti vai apvirpoti vai parkniedeti.