Basnet.lv - Internets

Esmu sašutusi par šīs kompānijas sniegto i neta pakalpojumu konkrētā adresē kastrānes ielā 1 / 2, rīgā.Smieklīgākais ir tas, ka šī nama apsaimniekotājam ir noslēgts līgums ar tieši šo kompāniju, kas paredz tikai šīs kompānijas i neta pakalpojumus... Dzīvoju sinī adresē jau 2 gadus un regulāti katru mēnesi vairākas reizes zūd i nets, kas tiešām traucē.Šobrīd aprunājoties ar citiem mājas iedzīvotājiem tiek lemts jautājums par sūdzības iesniegšanu pta birojā, lai tiek risināts jautājums par šo basnet, kura pakalpojums mums tiek uzspiests piespiedu kārtā, bet kompānija nevar nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu.Neesmu cilvēks, kurš par katru sīkumu sudza, bet nu jau mērs ir pilns... I nets pazuda vakar vakarā, pēc laika atjaunojās... Šodien plkst 11. 00 atkal nav i neta, piezvanot basnet operatoram man tika paskaidrots, ka problēma tiek risināta... I nets atjaunojās pēcpusdienā, bet pazuda ap plkst. 17. 30...

L Liiga Dzheina 06.06.2015

Man centrā arī daudz pazuda šīs interneta kompānijas interneta pieslēgums, un pats labākais, ja pazūd internets, pazūd arī televīzija, pat LTV1 un LTV7 . Tad es zvanīju un prasīju, kas notiek un kāpēc man ir jāmaksā par neesošu internetu, jo nu tas bija par traku!
Un vēl super kruti ir tie paaugstinātās maksas numuri, ja Tev nav internets, tad zvanot, un pat gaidot, kad pieslēgsies operators, kurš neko parasti nezinās, tev ir jāmaksā par katru minūti! Tev nav ne pakalpojums un tev vēl ir jāmaksā, lai uzzinātu, kad būs atpakaļ internets, fantastiski :)
gadā ietaupam 24 eiro, bet liekas, ka tos pašus arī iztērēju, lai sazvanītu tehnisko atbalstu un sagaidītu, kad man tur pacels klausuli :D

M Mierinsh 08.06.2015

man ir livas un šādu problēmu nav, tādēļ esmu priecīgs lasīt šādas ziņas un priecāties par sevi

A Aiga69 08.06.2015

Es arī būtu priecīga, ja varētu atteikties no šī Basnet un izvēlēties citu pakalpojuma sniedzēju...bet ceru, ka beigās viss atrisināsies un mūsu mājas iedzīvotaji nebūs spiesti izmantot tikai šīs firmas pakalpojumus...

п петя 01.08.2015

Вместо 100 обещянных мегабит по договору, баснет даёт только до сорока. Интернет всё время пропадает, вместе с ним и телевидение. Операторы врут мол у них всё в порядке, хамят.Целую неделю сидел без интернета, в конечном итоге отказался от услуг баснет.