www.sudzibas.lv baskin 31 robbins neizmaksāta darba alga

baskin 31 robbins - neizmaksāta darba alga

Labdien!
Esam vairāki cilvēki, kuri ir strādājuši SIA "Vasaras Laiks''. Šī nav pirmā sūdzība no mūsu puses, bet vēl nav gūti nekādi panākumi. Esam aizgājuši no darba pēc pašu vēlēšanās, jo darbs iz vienkārši neizturams. Tur menedžeri, kā arī izpilddirektore Lillija Harlamova pastāvīgi izņirgājas par cilvēkiem un tai skaitā nepilngadīgajām personām. Nepilngadīgie strādā ne mazāk, kā 12 stundas dienaktī. Esam ievērojuši arī to, ka sanitārās grāmatiņas nav visiem darbiniekiem, kā arī darba līgums.Šai firmai ir dubultā grāmatvedība, līdz ar to nemaksāti nodokļi.
Lūdzu, izskatīt šo sūdzību!
Paldies!

V viktorija 13.07.2009

tā tas ir!

. ....kl 13.07.2009

Anonīmas sūdzības neizskatam!

P pufa 13.07.2009

ar šito sūdzību jāvēršas darba inspekcijā, te neviens neko neizskata un sankcijas ne pret vienu nevērš

H Hrjusha 13.07.2009

Un tik un tā, ja sūdzība būs anonīma, tad neceri, ka to darba inspekcijā kāds izskatīs.

D D 14.07.2009

inspekcija ari anonimas sudzibas jaizskata, taa ir!!!

I ieva 20.07.2009

Jums šī vēstule ir jāsūta ne tikai uz darba inspekciju, bet arī uz VID.

L lina142 10.04.2013

Pilnībā piekrītu visam kas rakstīts! Un vēl vairāk!
Sen jau vajadzētu tur kādu pārbaudi uzsūtīt jo īpaši par grāmatvedības dokumentiem vai sanitāro inspekciju!
Darbinieki tur nav cilvēki, bet gan vergi! Izturās kā pret niecību!