Bārs Torrnado - Slikts viss

Tātad Bārs Torrnado Rīga, Kalnciema iela 16, neatbilst nakādām sanitārām normām, pirmkārt-tualete netiek tīrīta pēc grafika, apkalpojošais personāls arī tur pat nokārtojas, nerunājot par kārtību. Tālāk ēdināšana tiek gatavota antisanitāros apstākļos, dzērienu kvalitāte noteikti jāpārbauda no 21: 00 līdz slēgšanai. Smēķē pie pašas ieejas ieskaitot apkalpojošo personālu, apmeklētāju nokārtošanās dažreiz notiek gar māju stūriem, tāpat ieskaitot vemšanu. Apmeklētāju līmeni šeit ir dažāds, bet pārsvarā zems, tiek dots alkohols uz parādu klientiem tā piesaistot tos. Un vēl par uzkodu, ēdienu gatavošanu ir ļoti šaubīgas sanitārās normas (bārmene iet pīpēt ar klientiem kopā un pēc tam tādām pašām rokām tiek apkalpots klients) vēlams pārbaudīt šo iestādi inspekcijai ieteicams brīvdienu vakaros no 21: 00 - beigām. Ir iespēja ka daudz kas ir nelegāls. Ar cieņu “pritonu” ienīdēja.

E Elina Vanaga 27.01.2019
Cilvēks kas strādā pie lete iet ārā ar klientiem smēķēt, attiecīgi nav roku mazgāšana.

Antisanitāros apstākļos tiek pagatavots uzkodas, ēdieni. Neadekvāta apkalpojošā peronāla uzvedība, iet ar klientiem smēķēt šaubos vai rokas tiek pēc tam dezinficētas. Alhakolu dod uz parādu, lai nāktu vēl dzert, tā piesaistot klientus. Kontingents apmeklētāju zema morāles līmeņa pārsvarā. Iesaku kādai iestādei to bāru pārbaudīt. Vēlams vakaros līdz slēgšanai, brīvdienās. Apmeklētāji pēc alhakola lietošanas daudz reiz izmanto blakus māju stūrurus, kur nokārtot savas vajadzības, nerunājot, ka tiek vēl nolemts... Vēlams likvidēt šo iestādi, ļoti traucējoša videi. Nevēlos tur atrasties, tādēļ apliecinši pierādījumi būs.

M Mego izmeklētājs 27.01.2019

Gaidiet. Inspekcija bus klat tieši 28:00.Pareizrakstība un teikumu uzbūve arī klibo diezgan grūti uztvert teikuma jēgu .Ir brīnišķīga iespēja saukt pašvaldības policiju sakara ar māju stūru izmantošanu.

RAMONA👀 27.01.2019

Māju stūrus izmanto, lai NOLEMTU:D
Diez kă muņi cīnīsies ar šādu nolemšanu?

N nav nozimes 27.01.2019

Teikšu godīgi. Teksts izcili nesakarīgs, rodas sajūta, ka cilvēks to rakstījis būdams ļoti labā "kondīcijā". Un es tiešām nezināju, ka šajā valstī ir pieņemts likums par pulksteņa ciparnīcas skaitļu nosaukuma maiņu, tagad zināšu, ka ir tāds laiks 28:00 (laikam pa vecam 4:00). Piedodiet, bet neejiet uz tādu bāru, kur ir tik daudz "nolēmēju", ir vēl daudz bāru kurus var apmeklēt.

27.01.2019

Pēc rakstības gan var padomât, ka esat "pritona" pastāvīgais klients. Iepriekšējā sūdzība vispār cepuri nost, kaut kāds delīrija murgojums.

C critical thinker 27.01.2019

laikam salāpījās un uzrakstīja otru ierakstu nedaudz kvalitatīvāk :D

What? 27.01.2019

"Apmelkētāju līmeni šeit ir dažāds,bet pārsvarā zems."

Jūs noteikti no tā zemā līmeņa.
Sabiedrības krējumu noteikti tur neatradīsiet.

Noteikti šīs iestādes patstāvīgā kliente. Un cik man zināms, cilvēkus, kas nav apkalpojošais personāls klientiem nepiederošās telpās neielaiž. Tad no kurienes informācija par antisanitāriem apstākļiem tur?

Bārmene smēķē. Nu un?
Jūs viņu izsekojat katru sekundi, lai publiski paustu viedokli par roku nenomazgāšanu/dezinfekcijas līdzekļu nelietošanu?
Izsekojiet? - kāds likuma pants atradīsies priekš Jums, ne par labu Jums.

RAMONA👀 27.01.2019

Elīn, lai kko tādu uzrakstītu, ir gana bieži jāapmeklē konkrētā iestāde. Mans secinājums- biji tur biežs klients, kuru kkāda iemesla dēļ tur vairs neielaiž un tādēļ sūdzība.
Ko ta izdarīji? Piedzēries par traku?