Bārs/kafejnīca Ezīts Miglā - apakalopšana

Lai arī bārs ir bārs un tur satiekas dažādi cilvēki, manuprāt, bārmeņiem pret klientu nebūtu jāizturās kā draugu ar ko sabojātas attiecības un nav vēlēšanās runāt. Tāda attieksme kāda ir Ezīts miglā bārmeņiem pret klientu ir šausmīga. Esmu šīs vietas patstāvīgā kliente, bet žēl, ka mani un manus draugus šis bārs būs zaudējis jau atkal atkārtotās, sliktās apkalpošanas dēļ. Parasti izvēlējos vietu netālu no bāra un nereti nācās dzirdēt bārmeņu nejauko izturēšanos, kliegšanu uz klientiem. Vienmēr nodomāju: labi, ka tā neesmu es. Taču pienāca arī mana reize. Es nevēlos īsi, smalki aprakstīt situāciju kas notika, bet tādi joki, kas saistīti ar dir*anu, cita sūtīšanu "na*uj" norādot uz durvīm, klaju ņirgāšanos par klientu vecumu, izskatu, runas veidu ir nepieņemama. Turklāt bieži bārmeņi savā starpā risina savas attiecības, ko papildina jau iepriekš minētie vārdi. Paldies par lielisku servisu. Un nemaz jau arī tas Jūsu izslavētais burgeris arī nav tik labs.

P

R runcis2 24.03.2014

es tur agrak stradaju, kuri tad tur trobele!?