www.sudzibas.lv Baronese sliktākā frizētava Rīgā!!

Baronese - sliktākā frizētava Rīgā!!

29.04.2010 iegāju skaistumkopšanas salonā ''Barone'', atrodas Super Netto mājā un no ielas ir ļoti labi redzams. Precīzāk-Gaiļezera 8. Neiesaku neviena apmeklēt šo salonu, jo attieksme ir ĻOTI nelaipna. Administrāte un meistares neko citu kā pļāpāt cauru dienu un smēķēt nemāk. Lai arī šajos laikos visi grib kaut kā nopelnīt un pievilināt klientu, tad šeit neviens NAV GAIDĪTS! Ja neesi pierakstījies nedēļu uz priekšu pa telefonu, tad ieejot tur neievēros, ja tomēr vēlēsies kontakēties, tas no šiem naidīgajiem acu skatieniem vienīgā vēlme būs ātrāk tikt ārā no turienes. Neviens no šī salona darbiniekiem nestrādā un arī negrib strādāt. Patiešām visiem iesaku, ja nevēlaties sev sabojāt dienu un izejot no salona justies kā pēdējais muļķis-NEEJIET TUR!

K

D Darja 06.05.2010

Bred kakoj to nesew, horowij salon, nomaljnoe otnowenie, ne pridumivaj

I ilze 12.05.2010

Biju nesen šajā salona.Atieksme laba.Nebiju pat pierakstijusies - man laipni piedavāja kafiju un paludza mazliet uzgaidit.Meistare savu darbu veica profesionali.Cik eju garam šeit klientu netrūkst.Tādad labi strādā.

A Anzhelika 29.09.2010

A ja polnostju soglasna. Chto estj to estj, ne ochenj to vezhlivie i postojanno xodjat kuritj. a potom vonjuchie stojat vozle tebja i dishat. fuuuuu. ja kak ne kurjashaja voobshe ne perenoshu etogo.

M Marianna 02.09.2011

в нормальной парикмахерской не будут "мастера" стоять и вонять табачищем у входа. Не пойду к ним.

O oldz 27.03.2013

ak tāpēc tam salonam nosaukums nomainijies :D

E elīna990 02.05.2013

Salonam mainījas nosaukums tāpēc ka tieši Baronesu aizvēra, tur tagad citie saimnieki, bet daži meistari palika. Bet par Baronesi neko sliktu nevaru pateikt