Bariatrs - Melis

www.vieglaks.lv ,netaisiet nekad kuņģa regulējamā gredzena uzlikšanas operāciju,
Īpaši pie "ārsta bariatra" Maksima Margoļina,naudas izsūcējs un melis,pirmām kārtām lai ko viņš teiktu,cik efektīvi tas ir-meli,nākamā operācija izmaksā 2000ls lai izņemtu to mēslu jo tas iztiepj barības vadu un jēgas nekādas,bez visa viņš piedāvās iziet pirmsoperācijas pārbaudes par naudu pie viņa "objektīvajiem"cilvēkiem protams par atsevišķu samaksu.Pēc operācijas ātrāk centīsies izrakstīt no slimnīcas,lai viņam nebūtu par to lieki jāmaksā,neskatoties kā jūties kaut 3 dienas vel no sāpēm pa sienām gribas rāpot,pretiekaisuma vai pretsāpju zāļu vietā,piedāvās ibumetīnu un pasmērēt rētas ar zeļonku..vel neapmierinātā tonī ka esi piezvanijis!
Īsāk,savāc naudu sagraiza un ej,vai maksā 5x vairāk vel,ja rodas sarežģijumi,rinķa samazināšana
maksā 20-25 ls,Margoļins prasa 100ls.
Protams cilvēkam pašam ir izvēle,..bet tomēr tā ir uzticēšanās ārstam,kaut kādai ētikai tak jābūt,ne tikai naudas izvilināšana.
Vel deputātos lien,protams PCTVL
Un kā raksta eiroparlamentā cierē,....Tādus jāaptur,viņiem par visu ir nospļauties!!!

R

K Kristīne Auce 17.09.2013

Tāds ļoti viltīgs smaids ir gan šim kungam, tipa, atnāc pie manis uz konsultāciju un Tu to nožēlosi.

G gaga 20.09.2013

Hmm, kāpēc vispār likāt regulējamo saiti? Tā jau kādu laiku skaitās novecojusi tehnoloģija. Daudz efektīvāka un saudzīgāka ir kuņģa samazināšanas operācija, kuru veic laporoskopiski, t.i. izveidojot pavisam nelielus iegriezumus, caur kuriem veic operāciju, un un pēc kuras pilnīgi noteikti ir daudz mazāka komplikāciju iespējamība un ātrāka atveseļošanās nekā izmantojot regulējamo saiti.

I ieva graudina 17.08.2021

www.vieglaks.lv
Nekad neejiet pie dr Margolina, pardeva man zales kaut kadas notievesanai par loti lielu naudu pec kuram man sakas neatgriezeniskas galvas un psihiskas problemas, Pirms tam veicu kermena korekciju, kur laba stilba augspuse palika 2 pirkstu bedre.Neiesaku
Savas kludas neatzist - naudas izspiedejs