www.sudzibas.lv Bar Bar piedauzīgās vakances

Bar Bar - piedauzīgās vakances

Labdien ,
gribētu visiem pastāstīt par "burvīgo" darba interviju kaljana bārā Bar Bar . Sludinājumu atradu portālā SS.lv , itkā saistībā ar paplašināšanos ir nepieciešami darbinieki oficiantes , bārmeņi u.tt . Nākamajā dienā pēc CV nosūtīšanas saņēmu telefona zavnu , kur kāda dāma vārdā Ksenija piedāva darba interviju plkst. 20:00 , aizdomīgi likās ka intervija vakarā , bet labi ... Ierodoties sapratu , ka neesmu pieteikusies vienīgā , vel daudz gados jaunu sieviešu ! Ap plkst. 20:30 ierodas kāds pusisis , visas jauki nopētījis sāk pa vienai "intervēt" - respektīvi izstāsta darba piedāvājumu , tātad oficiantes u.tt nemaz nav vajadzīgas , vajadzīgas meitenes kas dodas uz vecrīgu , savāc iedzērušus tūristus , vēlams ārzemniekus un ved uz Bar Bar , no naudas summas kuru klients atstāj bar bar , meitene saņem 30% , vnk supper darbs ....

Dannii Disaster 24.10.2012

Piz***! Veel joprojaam shmauc tuuristus? Nu, jaa... driiz atkal saaksies briiviibas piemineklja apchuraashana!

Bet kaadus tuuristus? Peedeejaa laikaa jau par tuuristiem te sauc aarzemees straadaajoshos Latvieshus, kas brauc uz Latviju pavadiit briivdienas, jo reaalu tuuristu te ir reaali maz.

A AAnna 25.10.2012

Nu, nezinu, kas pa mulkibam, varbuut tu nekam nebiji deriiga, biju uz parrunam bar bar un jau menesi stradaju par barmeni un esmu apmierinaata ;)

M mja 25.10.2012

AAnna, iedod numurinju, bushu atvalinajuma LV, mekleju, kur iespraust ;)

P patricija1110 12.01.2013

Paldies par informāciju.
Arī saņēmu zvanu un jau biju gatava doties uz pārrunām (arī plkst 20:00), bet izlasot so sūdzību tomēr pārzvanīju un pārjautāju vai tiešam meklē viemīlus vai vienkārši tūristu meklētājus uz ko man tieši atbildēja - jā. Liels paldies. Netika iztērēts ne laiks, ne nauda, lai aizbrauktu un paklausītos to, kas man nav vajadzīgs

P patricija1110 12.01.2013

Sveika.

Paldies par informāciju.

C cherry19 18.01.2013

oooo jā.zinu šitos, pati ar uzķēros uz interviju...tur man pastāstija pašas meitenes darbinieces, ka izdevīgāk ņemt vecos vīriešus, jo viņiem vairāk naudu var izspiest, un ja izdodas piedzirdīt tad arī naudu var izvilkt no maka un gredzenus novilkt.Dzērieni ir jāpasūta tikai pudelēs un virs 80 ls, tā vairāk procentus pēctam no bārmeņa var dabūt, viņiem pat interjers ir izveidots tā lai meitenēm vieglāk neredzot izliet alkaholu lai nepiedzertos...viņas arī pastāstija ka dažas pēctam ir piekautas, jo kad šāds aplaupīts ārzemnieks pēc pāris dienām ierauga savu piedzirdītāju uz ielas lencot jau citu upuri tad tā vien gribas sadot pa seju.es protams uzreiz uz karstām pēdām pateicu ka uz manu līdzdalību lai necer...bet dažas jaunas zaļas gurķenes apvārdoja un ilgu laiku kad gāju ar draugiem patusēties redzēju viņas izmisīgi klīstam apkārt šaudot savas čūsku ačeles uz veciem ārzemniekiem.Nu ko lai saka -kats pats izvēlas kas viņš vēlas būt.

L luiza 23.04.2013

Tas ir pretīgi un nepieņememi! Es arī biju uz pārrunām un izmēģināju, tā lai saprastu kā tad tas notiek un tā. Ieguvu dauz informācijas un padomus kādus meklēt ārzemniekus. Meitenes kas strāda, cenšas ieskaidrot ka šadā darba nav nekas slikts. Bet man personigi bij nepatikami sedet kopā ar vecem veciem un telot ka man patik sarunaties un flirtet-tas ir derdzīgi un beigu beigas šie nepiekritiet uz kaljana baru. Tiesam kā kādas slampas.