Banketu zale Zēm Sparna - apkalpošana

Zem Sparna-organizē bēru mielastus netālu no kapiem. Negaršīgi un dārgi, nekad vairs neizvēlēsimies šo banketu zale banketam un mūsu draugi arī nē.Viss Izgatavots no veciem produktiem. . .Briesmīga vieta noteikti neiesaku tur doties. Puse no radiniekiem bija slimnīcā ar saindēšanās.

I iveta 19.09.2010

Smieklīgi, ja jau tik traki, ka visi saindējās un slimnīcā tad jau būtu liels skandāls, izklausās jau vairāk pēc konkurenta rakstīta komentāra, jo pats esu šo vietu apmeklējis vairākos bēru mielastos un varu teikt pilnīgi pretējo gan par cenām un arī par produktiem, nevajag lieki apvainot šos cilvēkus. Pie tam zinu, ka šeit saimnieces ir ļoti pretīmnākošas visos jautājumos.

E Eseseseseseseseses 19.09.2010

Interesanti ir tas, ka tikliidz sajaa lapaa paraadaas suudziiba par kaadu eedinaasanas iestaadi, taa uzreiz ir vesela rinda cilveeku, kuri konkreeto uznjeemumu un taa darbiniekus paziist personiski un ar putaam uz luupaam apgalvo, ka tas ir visprieksziimiigaakais bizness un cilveeki, kaadus vinji jebkad ir satikusi.

Sajaa gadiijumaa - uznjeemumam tacu ir jaaruupeejas, lai buutu jauni klienti; varbuut cereeja, ka veel paaris beeru mielasta daliibnieku atmetiis sandales un buus iespeeja nopelniit ar veel paaris banketinjiem..

A Artūrs 24.11.2010

Esmu bijis šajā banketu zālē, ēdiens nešķita ne vecs, ne negaršīgs, nerunājot vispār par saindēšanos.. Visticamāk konkurentu rakstīts teksts, jēli.

D daizy20 12.06.2013

Jau piecus gadus apmekleju sho kafejnicu, katru dienu braucu pusdienot, shaja apkartne ir daudz kafejnicu, bet izvelamies ar kolegjiem tieshi sho kafejnicu, ne reizi nav bijis ta ka man nepatiktu ediens, un shajaa vieta stradajoshais kolektivs arii ir lojti jauks.

M Mary60 12.06.2013

Agija! Vesela vispār esi? Tev smadzenes nav saindētas ?