Banketu zāle "Sestais Jūnijs" - Bēru mielasts

Pagājušo nedēļu rīkoju bēru mielastu šinī kafejnīcā, un esmu šokēta par galdu noformējumu, cik šausmīgi maz ir uz tā galda ēst, un vispār varēja jau arī laipnāk apkalpot, un cilvēcīgāka attieksme būt pret cilvēkiem kuriem jau tā ir grūti!!! Cienījamais īpašniek, ja rīko tādus pasākumus, tad arī padomā par cilvēkiem, nevis tikai par savu labklājību, kā vairāk noplēst naudu no cilvēkiem, un mazāk uzlikt uz galda!!! KAUNS!!!

I

I Inokentijs 07.04.2011

Kurā tad kafejnīcā tas bija ? Te viena kafē te pēkšņi otrā ! Izskatās, ka nebija ne vienā ne otrā, tik konkurentu nolikšana !

D donkrishs 22.01.2012

Par banketu zali 'Sestais Junijs' varu teikt tikai tos labakos vardus! Man nav ko slept. Pagajusaja nedela 1.Meza kapos apglabaju savu tevu un meklejot kur rikot viesiem beru mielastu nonacu lidz 'Sestajam Junijam'. Pec gauzham serigas pieredzes ar kaiminos esoso kafe 'Zem Sparna', kura pagajusha gada sakuma mana masica rikoja beru mielastu savai matei un ne tikai tika apkrapta naudas zina, bet ari par ediena kvalitati uz galda mums, tuviniekiem, sacelas mati stavus! Tad man ieteica 'Sesto Juniju', ka taja esot bijis visai omuligi, kvalitativi un viss par adekvatu samaksu, es nolemu rikot beru mielastu tur. Jau pec sarunas ar banketu zales vaditaju man bija skaidrs, ka nebus te nekadas viltus darisanas ar mielasta organizesanu. Izvelejos mielastu personai uz 7, -LVL un kopa ar vaditaju vienojoties par dazam izmainam edienkarte (palikot ieks noteiktas summas) es nonacu pie secinajuma, ka viss bus kartiba. Un ta tas ari bija. Protams, lieki ir atzimet, ka alkohols un citi extra padzerieni nav ieklauti saja cena, kas ir pilnigi normali - nekur uz pasaules tas ta nebus. Dzeramais ir papildus izdevums, kuru veic vai nu pasi piederigie saviem spekiem vai ari sastadot velamo dzerienu sarakstu, vienojoties par adekvatu summu kopa ar banketu zales vaditaju. Beigu beigas man nav nekas slikts ko teikt par banketu zales 'Sestais Junijs' beru mielasta noorganizesanu 17.01.2012. Tiesi preteji - esmu vairak ka apmierinats ar silta, ka ari auksta ediena un skaisto, deserta piedavato, kuku kvalitati, ka ari ar servisu no vaditaja un apkalpojosa personala puses!!! Visi bija paedusi, padzerusi un jutas loti apmierinati. Nakotnei iesaku izveleties 'Sesto Juniju', ka ari tomer padomat par to, ka pasam ir ari jaapzinas savi pienakumi beru mielasta organizesana - nevar iedomaties tris zvaigznu hotela cienigu galda klajumu par to maksajot tikai 6, -LVL! Nevajag skausties, bet vienkarsi domat ar galvu, nevis maku!

1 1klients 19.03.2012

Izklausās pēc īpašnieka komentāra un reklāmas par savu iestādi, viss jau ir pateikts šajā tekstā kur šis rakstītājs noliek konkurentus, kas drošvien ir labāki, un reklamē sevi cik labi un zolīdi ir pie viņa. Te jau uzreiz ir skaidrs, ka šī iestāde ir štruntīga, ja šādā veidā veido pašreklāmu un apšaubu vai klients ir fočējis zāli lai ieliktu šajā saitā.Par šo iestādi ir dzirdēts, ka īpašnieks ir novedis savu darbinieci līdz pašnāvībai kuru viņa izdarija šajā banketu zālē, tā ka spriežiet paši.

D donkrishs 19.03.2012

Izklausas pec kadas no sis iestades konkurejosas firmas antikomentara - parsteidzisi cik maz vajag daudzreiz siem "anonimajiem" komentetajiem ar saviem 'faktiem' par personala pashnavibam, ipasnieka mantkaribam, edina slikto kvalitati un un un.
Neapshaubami, ka tu, '1klients' neesi reals. Tikai kartejais konkurejosas firmas "geniali" izdomats farss.
Cik man zinams, kvalitate ediena zina ir katra privata lieta - bet sardeles, cisini ar kechupu un vakardienas uzsilditie sausie kartupeli neietilpst mana 'garsigas maltites saraksta'.
Spried vien pats par saviem kvalitates standartiem un ej pie citiem konkurejoshanjiem 'restoraniem', jo diemzel saja iestade ediena kvalitate pat parastajam pusdienam mani parliecinaja... Un tas bija nedelu pirms pasutijuma veiksanas beru mielastam.

Oh, un kas attiecas uz zales bildi - ne jau visi sai valsti ir tik tupi, ka kopsh 1990'tajiem gadiem vairs nespej uztaisit kadu smuku bildi ik pa reizei un labu darot ievietot to shaja, visai divainaja sudzibu lapa.

Cheers!

K kate 19.03.2012

Ha, ha šis donkrishs ir kafejnīcas īpašnieks un nodarbojas ar pašreklāmu un konkurentu nomelnošanu, izlasot viņa komentāru un nākošo reakciju uz citiem komentāriem VISS IR SKAIDRS ar ko nodarbojas banketu zāle 'Sestais Junijs', pilnībā piekrītu 1klients.
Vislabākais, ka viņš raksta, ka " ediena kvalitate pat parastajam pusdienam mani parliecinaja... Un tas bija nedelu pirms pasutijuma veiksanas beru mielastam.", sanāk, ka šis " cilvēks ", jau nedēļu pirms bēru mielasta jau zināja, ka būs šāds pasākums un gāja pārliecināties uz banketu zāli 'Sestais Junijs' kādas ir pusdienas, kaut kāds sviests, banketu zālē - pusdienas un vēl šī bilde ... ha, ha, ha.

Priekā!

D donkrishs 19.03.2012

X xklients 19.11.2013

He, he "donkrish "smieklīgi gan sanāk tie tavi komentāri, es varu iedomāties kas tu par cilvēku, ja šādi nomelno savus konkurentus un kāda ir kvalitāte tavā banketu zālē, ja nevari un nemāki savādāk pievilināt sev klientus, kā tikai nomelnojot savus konkurentus, es viņu vietā tevi iesūdzētu tiesā par neslavas celšanu IT vidē, ko reali viņi varētu izdarīt, jā ieberzies tu ar savu komentāru, ta jau ir, pāri darijums vienmēr nāk atpakaļ kā bumerangs un sit divkārši.