BangBang Shop & Coffee - Slikts serviss

Apmēram pirms pusotra gada iegādājos Nike apavus šajā veikalā. Kā jau vienmēr tika izsniegta 2 gadu garantiju. Jau pēc pirmās apavu vilkšanas reizes botu aizmugurējā daļā atklājās asums pret kuru visu laiku tika noberztas kājas, un botas bija var teikt nevelkamas. Tā kā nedzīvoju Rīgā kur šis veikals atrodas, man nebija iespēju aizbraukt uz šo veikalu un mēģināt darīt kaut ko lietas labā. Kad pēc pusotra gada ar botām, čeku, garantijas talonu un visu oriģinālajā iepakojumā devos beidzot uz veikalu, viņi atbildēja, ka diemžēl viņi paši nevar neko darīt, ka lieta ir jādod izskatīt Nike, un, ka pēc 2 nedēļām man došot atbildi. Pēc nedēļas saņēmu zvanu, ka mana vēlme mainīt botas vai atgūt atpakaļ naudu pret garantijas talonu ir noraidīta. Tā visa esot mana vaina, un iemesli ko viņi deva ir vienkārši absurdi, ka tas esot dēļ pārāk stingras kurpju siešanas, ka esot nopirktas botas pārāk maza izmēra utt. Diemžēl tas, ka šis asums botās bija jau no paša sākuma, kad botas vēl netika sāktas valkāt, viņiem neinteresē. Un pats veikals uz šo visu atbildēja tā, ka vienīgais ko viņi spēj izdarīt ir iedot man 10% atlaidi nākamajam pirkumam.
Šajā veikalā noteikti vairs neiegādāšos apavus, noteikti ne Nike, varbūt tiešām tā nav pārdevēju vaina, bet izdot naudu kas ir apmēram 130 eiro apmērā, lai apavi vienkārši stāvētu plauktā, tiešām nav patīkami..

2 26383599 11.07.2017

Man šis veikals arī atteica garantiju,protams,arī aizbildinājās,ka tā ir mana vaina,ka botām tāds stāvoklis,bet ko,tad citu gan viņi varētu pateikt...nevienam neiesaku šajā veikalā iepirkties un pats eju ar līkumu šim veikalam...