www.sudzibas.lv Bamako Lūdzu esiet uzmanīgi

Bamako . - Lūdzu esiet uzmanīgi

Tā kā tuvojās skolnieku ekskursiju laiks gribu pedagogus un vecākus pabrīdināt par pasažieru pārvadātāju Sia Bamako priekšnieks uzdodas par Aināru.

Pagājušo pavasari klasei pasūtīju pie aināra tūristu klases busiņu ar 17 s. V. Klases ekskursijai. Bija ļoti liels izbrīns kad tika padots tūristu klases busiņa vietā vecā mikraška. Bet ar to izbrīns nebeidzās mūs bija kopā 17 cilvēki, bet padotajā mikraškā tikai 14 s. V. Kad centos šoferim kas bija sieviete aizrādīt ka mums ir nepareizs transports padots, viņas atbilde bija šāda; paņemiet taburetkas un sēžat, ja kaut kas nepatīk tad samaksājiet par atbraukšanu-aizbraukšanu un varat ne kur nebraukt.
Kad devos pagājušajā vasarā ceļojumā caur aģentūru tad viņiem pastāstīju kā mūsu klasei izgāja pavasarī. Viņi atbildēja ka sen ar šo pārvadātāju vairs nesadarbojās. Jo tādi triki ir priekš viņa normas robežās.
Tā pēc lūdzu esiet uzmanīgi ar pārvadātāja izvēli.