Baltmi Sia - Krāpšana

Uzņemums nodarbojas ar aptauju mājsaimniecības patēriņam. Nolīga cilvēkus, kuri palidzēja veikt tirgu pētijumus latvijā jūs un piedalāties socioloģiskā projektā “patēriņš mājsaimniecībās”. Pētījuma mērķis bija analizēt baltijas valstu iedzīvotāju ieradumus, iegādājoties un lietojot dažādas plaša patēriņa preces..
Atalgojums bija izvelētas dāvanu kartes no ievadīta sistēmā čeku skaita.

Par ieprekšejo ceturksni kartes vajadzēja būt izsūtītiem pa pastu līdz marta beigam. No 20. Marta neviens neatbild uz vēstulem, telefons atslēgts, un ofisa neviena nav. Blakus formas pateica, ka jau menesi atpakaļ darbinieki savāca mantas un izvacās no telpām.
Nevienam netika paziņots un cilvēki turpin ievadīt čekus un pildīt līguma pienākumus.

K

а Анна Лисова 03.04.2018

кинули они всех и сбежали

K Karina2018 03.04.2018

и куда подавать на них? Так как ни одного ответственного и ни одного контакта. и главное, что ничего не приостановленно. Программа работает и люди продолжают обслуживать данный соц опрос.

а Анна Лисова 03.04.2018

я тоже не знаю. может в полицию или на Delfi опубликовать. Надо сканеры отдать и до людей как-то донести, что не надо уже ничего сканировать.

Работяга 03.04.2018

Я знаю как вам помочь, идете в вид на талеяс 1 в чекуркалнсе, заходите во внутрь с с собой у вас должна быть распечатка на листе а4 "БАЛТМИ ВАЙРС НЕИКСИСТЕ" заходите в главный ход поднимаетесь по лестнице на второй этаж и прямо по коридору на лево будет кабинет дарба инспекция, открываете дверь без стука плеете мужику на лоб и приклеиваете эту табличку...

а Анна Лисова 03.04.2018

А причем здесь дарба инспекция?Мы не работники, а участники этого проекта.

а Анна Лисова 03.04.2018

надо нашим надзорным органам приклеить табличку.

K Karina2018 03.04.2018

Darba инспекция тут не причем. Это чистой воды krāpšana.

Z Zita 03.04.2018

Sia Balmi.lv projekts ir saistīts ar izveidoto SIA Factum Reģ. Nr. 40003576100 kurš atrodas Tērbatas ielā 53 dz 6 .
Valdes priekšēdētāja un projekta vadītāja bija Ineta Norodovska. Šodien sazvanoties ar Sia Factum darbinieku Aldi Pauniņu uzzināju, ka Ineta Norodovska vairs šajā komandā nestrādā. Un viņš izlikās, ka ļoti ko maz zina par projektu Baltmi,lv. Katrā ziņā cilvēki tika maldināti, jo kāds nepārtraukti pat līdz martam projekta dalībniekus mudināja tik skenēt pirkuma čekus un imitēja , ka viss notiekas. Tiešām sākot ar 21. martu Balmi.lv mājas lapā vairs projekta dalībniekiem neviens neatbild. Tai pašā laikā kāds tomēr vēl vēlas uzpelnīties, jo netiek pasniegta informācija, ka projekts ir slēgts. Tā pat darbojas viedtālruņos izveidotā programma. Daudzi kuri nezina joprojām skenē pirkuma čekus. Lūdzu visus vērsaties raidījumā Bez TAbu lai caur televīziju varētu brīdināt par Inetu Nradovsku , kura kā projekta vadītāja nespēja atklāti pateikt , ka projekts ir slēgts. Un tādā veidā tika maldināti tūkstošiem dalībnieku. Uzskatu, ka šāds cilvēks vairs nevar pretendēt uz ERAF fonda lidzekļiem. Lai iet un strādā par sētnieci.

F Factum 04.04.2018

SIA Factum NAV nekādas saistības ar SIA Baltmi !

G gudrīte 05.04.2018

kā var teikt ka nav sakara? viena adrese! un Ineta ir un tur un te

P Picemone 19.04.2018

bet divas dāžādi sia, ad dāžādiem reģ. nr. tākā cita organizācija.

Piekritu!

а Анна Лисова 04.04.2018

Еще как есть! Именно у вам работала Народовская и адрес у вас один и тот же! Она видимо вам все наши карты и продала за полцены. Нас было 1500 человек. Каждому всреднем Народовскя должна 50 €. Итого 75 000 получается! И вы ими сейчас со своими клиентами рассчитываетесь.

G gudrīte 11.04.2018

Napisala v Bez Tabu,,,nikakogo otveta! Pohozhe nasha,,beda,,nikogo ne zainteresovala... Podumaesh polgoda ljudi rabotali za,,ignor,, Dazhe nikto nepredupredil chto prekta davno net. Na litovskih stranicah ,okazyvaetsa trevogu bili uzhe s janvarja :(

а Анна Лисова 12.04.2018

Я в Delfi написала 2 раза. Тоже молчат. Ну это понятно, они с Baltmi долго работали и теперь не зотят выносить сор из избы. И , похоже, Delfi знали давно, что Baltmi собирается всех кинуть. Ну ничего. Надо поскать Народовскую в LU и BSA, где она работает. Думаю её студентам и коллега будет иниересно узнать чем она занимается после лекций!

Работяга 12.04.2018

Делфи не будет вас публиковать! Они плюсом вас еще и заблокируют... а вот если работадатель напишет туда что вы стопку бумаг не туда положили так о вас там не только на русском но и на латышском будут писать

Z Zita 12.04.2018

Ir gan. Man telefonā ir ierakstīta saruna ar Factum darbinieku, kurš apgalvo, ka Sia Baltmi projekta vadītāja līdz pat 2017. gada decembra mēnesim bija Jūsu kompānijas valdes vadītāja. Tikai caur Factum viņa varēja tikt pie ERAF fonda līdzekļiem saviem pētījumiem. Nāk prātā šoreiz sakamvārds :Kādreiz zinātnieks un pētnieks tagad nabagmājas sētnieks. Ka nu Inesei arī nesanāk kādreiz aplauzt radziņus.:)

B bubmbulis 13.04.2018

Как юридически обманутые участники, у всех на руках договора ,могут требовать компенсации? Может стоит всем подать заявление в полицию?

R Rasīte 19.04.2018

Un es ka naivā gaidu multivāramo katlu un blenderi!Ha

P Picemone 19.04.2018

Es ar neciksenkā pasūtīju DEpo kartes. izlēmu beizot visu izņemt, lai ir remontam, bet nu šitā uzzinot esmu diktiņ vīlusies!

Z Zaiga Sarkane 20.04.2018

Jā ,tādu cūcību nebiju gaidījusi.Es arī pasūtīju Depo kartes!

P Picemone 20.04.2018

man pa 210 eiro. diezgan prāva naudas summa ;(

Z Zaiga Sarkane 21.04.2018

man 220,-

Z Zita 20.04.2018

Paldies dievam es neuzticējos un katru ceturksni izņēmu savus punktus. Pēdējie 50€ bija Janvārī. Nu 50€ palika iekšā.

I inese1977 21.04.2018

Varbūt vērsties policijā?man arī 50 eur depo kartēs iekšā.

P Pēteris 20.04.2018

Es jau no marta beigām nojautu, ka kas nav...
Punkti ne tā nāca, aprīļa sākuma ar nekaa, uz vestulem neatbild, davanu karte neatnaca..
nu nejauki, ka šīta..
Vismaz skeneris paliks, HAHA :D

K Kri6767 23.04.2018

dīvaini! Man viss strādāja līdz pat šai piektdienai - 20.aprīlim - gan telefona aplikācija, gan datorā. Vēl aprīļa vidū man vēstuliski atbildēja. Bet nu vairs nekā. Un viņi man parādā ir 70 eu pasūtītājās dāvanu kartēs par pagājušā gada pēdējo un šī gada pirmo ceturksni.

K KARLIIINA 24.04.2018

man arī viss strādāja līdz 20.04.18. arī palika parādā...

E Elita Ermansone 24.04.2018

Man arī ir ar 250 eiro tur ir.

C cietēja 26.04.2018

Es arī līdz 20.aprīlim skenēju čekus. Man 2 dāvanu kartes Rimi palika neatsūtītas 50 un 10 eiro vērtībā plus vēl čeku nolasīšanas skeneris par pieminu palicis.

K Kalvis Kļaviņš 28.04.2018

ir jādara kaut kas ! projektā bija 1500 cilvēku! summā ir simtiem tūkstoši,kas palika neizmaksāti
es rakstīju uz Bez Tabu,,bet atbilde izpalika :(