BALTINET DATA - internets

BALTINET DATA neinformē klientus par interneta ātruma maiņu un cenas samazinājumu, kā rezultāts - plēš no veciem klientiem lielāku maksu par interneta pakalpojumiem (vecie klienti par interneta pakalpojumiem maksā vairāk nekā jaunie klienti aptuvēni par 7 Latiem mēnesī).

T

S Santa 07.08.2010

vajag paintereseeties pasam...
kurai filmai esi redzeejis zinjojumu... jus maksaajat par daudz mums...
viis ir godiigi. aizej uz baltinet data klientu apkalposanas centru un paintereseejies varbuut kaut ko leetaaku var piedaavaat. 99% esmu paarliecinaata ka darbinieks noteikti kaut ko ieteiks.

M Marina 22.06.2011

uzkatu, ka kompānijai jāinformē klientu par tarifu maiņu, jo kad viņi papielina tarifus - dara to zināmu visiem, bet kad samazina - nevienam neziņo. piekrītu sūdzībai, diemžēl tā viņi dara. Drausmīga kompānija, kad zvani viņiem ar saviem jautājumiem - atbild drausmīgi