www.sudzibas.lv Baltijas Starptautiskā Akadēmija Laiks un nauda vienkārši nomesta zemē!

BSA (BKI) - Laiks un nauda vienkārši nomesta zemē!

BKI vēl joprojām nekas nav mainījies. Lekciju organizēšanā pilnīgs bardaks. Turklāt lekcijas bieži vien nenotiek. Attieksme no vadibas pazemojoša. Laiks un nauda vienkārši nomesta zemē!

S seiliina 02.01.2008

Tad nu gan jaunums!!! Maaciijos BSA jelgavaa!!! Vispaar bardaks,krievu garaa!!! Diez kur peec tam ar shaadu diplomu var darbu dabuut?! Par pasniedzeejiem vispaar nerunaasim:-( Fuij!!! Ne-izmetiet naudu miljie studentinji!!! Ne-ejiet tur studeet!!!!

V Viktors 13.01.2008

Jā, BSA tiešām ir "šaraškina kontora". Tas ir taisnība, ka tur ir bardaks, grūtības ar iekšējo organizāciju. :( Un lekcijas bieži nenotiek, un nodarbību saraksts ļoti strauji mainās, un mācību daļā nepilda savus pienākumus, un pasniedzēji visai vienāldzīgi attiecas pret studējošajiem. Pastāvīgi notiek dažādas nepatikšanas un incidenti, jebkāds gadījums, kad jāvēršās mācību daļā vai akadēmijas administrācijā, būtiski pasliktina garastāvokli, jo visu jautājumu un problēmu risināšana BSA notiek ārkārtīgi apgrūtināti. Tas bija kļūda, ka es saku studēt tiesību zinātni BSA. :(

A aigars 23.01.2008

Nomācījos divus gadus un par nožēlu-jums kolēģi jāpiekrīt!!! No manas puses-izmesta nauda vējā,zināšanas minimālas, absolūta bezspēcības sajūta "cīņā"ar mācību daļu un "direktoru"..uhh!!! Tā teikt uz pilnu klapi!!! Darbi pazuduši, pārliktie sesijas eksāmeni arī-līdz ar to sanāk maksāt dubultā, jo neviens neko, kā parasti nezin!!!???

Es ieteiktu šai augstākajai mācību iestādei piedomāt pie savas kvalitātes!!! Pie pasniedzējiem!!! Pie administrācijas!!! Pārliecināties par filiāļu "bardaku"!!! Par lekciju kvalitāti!!!???

Ja visas šīs lietas netiks novērstas, tad manuprāt ar akreditāciju varētu iet tā pasmagāk!!!??? Nemaz nerunājot par praktisko pusi, jo augstskolas beidzēji darba tirgū nav konkurences spējīgi!!!

K Katrīna 24.07.2008

Что и вправду все так ужасно? Думала туда поступать, но теперь десять раз подумаю... :(
Похоже что в Латвии получить хорошое образование негде... :((

S Santa 07.12.2008

Es vairs negribu lasīt šo stulbumu! Aigars raksta par pārliktiem sesijas eksāmeniem...-mācies savlaicīgi!jebkuram darbam var uzstaisīt kopiju...un tt.Tas ir tik smieklīgi...šajā saitā sūdzās cilvēki kam nav vairs ko darīt! ja tev nepatīk BSA -tad nemaācies BSA, esmu vairāk nekā pārliecināta par to, ka tājā augstkolā, kurā tu mācīsies tev arī nepatiks.Ja cilvēks mācās, tad nav nekādu problēmu!!!1.x esmu šajā saitā un pēdējo.apdirš visus.un fakts tāds, ka apdirš tie kas nemācās un kas nav neko sasnieguši savā dzīvē...Pati mācos BSA un man patik!

G Gunta 10.12.2008

Vienreiz jūs visi liekaties mierā par šo skolu! Jums nav kur laiku likt, kā tikai rakstīt šādas glupības? Labāk padomajiet par to, vai paši savā attieksmē nevarat ko mainīt! Un ja kaut kas šajā skolā nepatīk ejiet un sūdzaties skolā, nevis te visiem izsakat savu nepatiku, no kā nav nekādas jēgas!
Es mācos šajā skolā un nesūdzos... Nav bijušas nekādas problēmas. Un tas viss tikai tādēļ, ka es VĒLOS iegūt labu izglītību un mācos, apmēklēju, cik iespējams nodarbības, visu savlaicīgi nokārtoju un mana attieksme pret skolotājiem ari ir laba. Nedomājiet, ka šeit viss notiks tā pat kā vidusskolā! Mēs esam lieli, un mums pašiem ir jāmāk izdzīvot dzīvē, nevis lai tur vecāki vai arī skolotāji izvelk no visa...

S SeVirena 18.08.2009

заканчиваю 4 курс юридического факультета БМА в Резекне. Никаких выше перечисленных проблем, в нашем филиале не наблюдается. отличная команда преподователей. лекции всегда информативны. проблем с оплатой ни когда не было. даже если у студента материальные затруднения, компромисс по оплате всегда можно найти. всем не довольным, могу ответить словами нашего уважаемого методиста Анны Капачи: "Можно подвести верблюда к воде, но нельзя заставить его пить, пока он сам не захочет!"
если есть желание, то образование можно получить. ну а если его нет, то ни один препод не вобьет знания в вашу голову. ИМХО

J Julija 11.11.2009

Ja jums visiem ta nepatik BSA - neejiet tur studet. KO jus gribat?? Man tas nu vienkarsi brina!! Tas ir bijusais baltijas KRIEVU instituts. Es tur macos un nav mekadu problemu, ne ar pasiedzejem, ne ar administraciju, ne ar lekcijam. Nezinu, varbut jus vienkarsi nemakat klausities. Visu laiku tur pazino, ja nebus lekcijas (tas ir reti). Un ja peksni nepazno, tad kaut kas ir arkarts noticis. Vai pasniedzeji nav cilveki?? Ja jus neatnaksiet, nekas nebus, un nerunajiet, ka nevienu reizi nebastojat. Nepatik - panemiet dokumentus un visu labu!!

E es.l. 15.11.2011

Не знаю, в чем сыр бор. Вышеперечисленные проблемы есть у любого учебного заведения. Учусь в БМА на вечернем, последний курс, пишу диплом. Всем довольна. Надо сразу отметить, что этот универ подходит тем людям, которые не просто хотят посещать лекции, но еще и учиться дома. Я понимаю, у многих стереотипы сложились еще с того времени, когда посещать лекции было достаточно для того, чтобы что-то знать. Но мы, как не крути, уже в Европе, а Европейская система образования подразумевает, что вы будете еще и в свободное время учиться. Кому не нравится - бегом в Латвийский университет, зато все конкурентноспособны на рынке труда. Хотя вряд ли на всех бюджетных мест хватит, а за деньги там крутовато учиться. А вообще открою вам секрет - работодателя не интересует, какой вы закончили универ, главное -чтобы корочка была, даже если в выписке оценок одни 4 по 10-тибалльной системе, никто у вас ее не попросит.

B bbaiba 25.01.2020

Будьте бдительны, преподаватели могут тырить ваши работы для написания своих работ или отдавать блатным, чтоб не писать им диплом а тырят ваш диплом а потом вам на защите скажут что у вас плагиат. Будете разбираться, но там покрывают они друг друга.
Такая преподаватель Р.Лукьянчик использовала работы студентов для написания своих. Юдина тырила чужие работы, для написания диплома Р.Милославскому, который двух слов связать не может и Юдина за него на защите говорила. А комиссия ничего, как будто так и надо, что препод за студента диплом защищает.