Baltijas Starptautiskā Akadēmija - Zems izglītības līmenis

Neiesaku iet mācīties uz Baltijas starptautisko akadēmiju. Dizaina skolā valda liels bardaks. Mācību daļā bieži dod pretrunīgas atbildes. Stundu sarakstā minētais bieži nesaskan ar reāli notiekošo. Komunicēšana starp skolas vadību un studentiem paradzēta caur e-mailiem, taču tas notiek neprognozējami un saraustīti. Pie Dizaina skolas vadības pieņemšanas laikos studenti stāv garu garās rindās- tur vienā barā stāv gan par organizatoriskiem jautājumiem (bieži skolas neizdarības dēļ), gan pie direktora un viņa vietnieces kā pie mācību priekšmetu pasniedzējiem, gan par diplomdarbu pakonsultēties gribošie, stāv arī studentes- nākošās māmiņas.. Grupas tiek komplektētas studentu trūkuma dēļ līdz pēdējam tās apvienojot- DD programmā veido bilingvālās grupas- apvieno latviešu ar krievu, vakara ar neklātienes, otrā, trešā un vēl "brīvā apmeklējuma" studentus. Pasniedzēji daudz nevērtē, vai studenti iestājušies ar priekšzināšanām vai bez...Bilingvālajās grupās pasniedzējiem būtu jārunā pārsvarā valsts valodā, taču pēdējā laikā skolas stratēģija ir pievilināt studentus no Āzijas valstīm- Uzbekijas, Tadžikijas...Studenti no šīm valstīm parasti neprot nemaz latviski, pasniedzējiem stundās jarunā tikai krieviski vai jāstrādā ar viņien individuāli..Nebūšanu skolā daudz, daudzas lietas notiek "uz papīra"..

A

Komentāri (4)

M Marutki 04.11.2015

Es uzsāku mācības tur no ši septembri. DIGITALA VIZUALIZĀCIJA-bakalavrs. Esmu neapmierināta ar to, ka programmas direktors un mūsu vādītajs Mihails Kopejkins tikai prāsa taisīt mājas darbus Illustrator, photoshop programmā, bet nemaz nemāca mums programmus. Esmu nekad nebiju saistīta ar tiem, un sāmāksaju 900 euro par pusgadu, lai tur mani iemacītu ar tiem strādāt...No pasniedzēja viena atbilde :"Māciet to caur google", un jā rodas jautājums, jautājiet mani!!! Neesmu vienīga tada...Tad kads iemesls iet uz akadēmiju, ja ar tadu domāšanu caur google es pati visu varu iemācīt un kļut par ekonomistu, vai dizajnieri?! Diezgan viegla pieieja pie studentiem...Mani tas pavisam neapmierinā par 1800 uedo gadā

L lynlyn 20.05.2017

Vispār jau - sagatavošanas kursi un ārpusskolas resursi visiem ir pieejami, nevajag novelt savu zināšanu trūkumu un neizdarību uz pasniedzēja pleciem - ir speciāli programmu kursi, kuros var iemācīties gan Adobe Photoshop, gan Adobe Illustrator - nez kapēc citur cilvēki ejot studēt arhitektūru un zinot, ka jābūt priekšzināšanām, jo jākārto iestājeksāmeni, pēc tam nebļauj, ka viņiem rasēšanu vidusskolas līmenī neviens nemāca. Un visu caur googli tāpat neiemācīsies - bet augskolā cilvēki parasti stājas zinot, ka lielākais darbs notiek individuāli mājās un pasniedzējs vairāk dod norādes un atbild uz jautājumiem.

T TURBAK 12.02.2019

Kā vispār galvā var ienākt doma tur mācities?!

B bbaiba 25.01.2020

Будьте бдительны, преподаватели могут тырить ваши работы для написания своих работ или отдавать блатным, чтоб не писать им диплом а тырят ваш диплом а потом вам на защите скажут что у вас плагиат. Будете разбираться, но там покрывают они друг друга.
Такая преподаватель Р.Лукьянчик использовала работы студентов для написания своих. Юдина тырила чужие работы, для написания диплома Р.Милославскому, который двух слов связать не может и Юдина за него на защите говорила. А комиссия ничего, как будто так и надо, что препод за студента диплом защищает.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes