www.sudzibas.lv Baltijas Servisa Centrs Jeb zini savas tiesības

Baltijas Servisa Centrs - Jeb zini savas tiesības

Runa ies par SONY PSP (pirks ELKOR Krasta ielā). Izbeidzās, pēc vairāk kā pusgada lietošanas. Nesam uz BSC. Norāda ka baterejas vāciņa nav (nolūza ķepiņas, klāt vairs neturas), bet pieņem. Sola nosūtīt sms tiklīdz kautkas būs zināms. Labošana varētu aizņemt 2 nedēļas (jāsūta uz rūpnīcu)
Pacietīgi nogaidu 2 nedēļas, zvanu - saka, garantija atteikta! Izbrīns milzīgs, jo pamatojums - salauzts batarejas vāciņš.
Dodos skaidroties, pieņemējam protams viens pīpis. Pārliecināt ka nēksistējošs/salauzts baterijas vāciņš nekādi nevar ietekmēt šīs iekārtas darbību neizdodas. Pieprasu aktu, kas tiek arī sadzejots (klāt jau piepinot saskrāpēto korpusu, un to visu pasniedzot kā mehānisku bojājumu). Saku ka iešu uz PTAC, ko man, protams, arī silti novēl.
Pēc konsultācijas ar PTAC, eju pa ķēdīti: uzmeklējam veikalu (tagad tur KIMKO), tas saka - mēs nēsam ELKORS (lai arī reg.nr uz to konkrēti norāda). Dodamies uz ELKOR Spicē. Atdodam aparātu ar klāt pievienotu pretenziju rakstiskā formā. Tiek pieņemts, taču arī tur tiek sadzejots teksts par intensīvu lietošanu (nu bet loģiski, ja man 2 puikas mājās), saskrāpētu korpusu, salauztu batarejas vāciņu un vēl arī piedzejo to, ka UDM vāciņš salauzts. Zinu ka veikals nav ekspertīze, tāpēc to pierē neņemu un piekrītu. Brīdinu tikai lai tā fiksi izlemj, jo man jau vēl pēc tam uz ekspertīzi būs jānes. :)
Iegriežot pēc mēneša veikalā - vēl remontējot. Vēl pēc 2 nedēļām jau no veikala iznāku ar PSP - gan salabotu, gan ar vāciņu.
Kā redzams, beigās man tas prasīja vairāk kā 2 mēnešus, kaudzi nervus un pamatīgu braukāšanu.
bet teikšu jums visiem: ZINIET savas tiesības, un nepaliksiet muļķos.

J

E eseseseseses 18.02.2010

jaa, lv servisos ir tendence katru siikaako sviiku uz ieriices korpusa uzskaitiit, ar to it kaa noraadot, ka apiesanaas ar ieriici ir bijusi brutaala no pasa klienta puses.
nesen nesu labot savu pat ne gadu veco laptopu (hewlet packard - absoluuta draza, nevienam neiesaku) un jaunietis, kurs pienema datoru labosanaa, centaas iztaisiit lielu draamu par to, ka klaviatuurai 3 taustinji bija izkritusi. tas nekas, ka pirmie 2 izkrita jau pirmaa menesa laikaa nevis taapeec, ka es buutu tos kaut kaa speciaali lauzusi, bet taapeec, ka laptops ir ljoti sliktas kvalitaates.

beigu beigaas salaboja pec garantijas, lika parakstiities, ka ir izdariits tas un tas, nomainiits tas un tas, bet to reaali paarbaudiit tikai tad, kad datoru aiznes maajaas un atkal saak lietot. un - paarsteigums, paarsteigums - laptops jau atkal ir sapliisis...