www.sudzibas.lv Baltijas juridiskās drošības dienests Juridiskā un fiziskā aizstāvība

Baltijas juridiskās drošības dienests - Juridiskā un fiziskā aizstāvība

Они знают, как обращаться с кретинами всех типов и уровней.

В прошлом мой бывший супруг тиранизировал меня и регулярно угрожал "какой-то" местью. Он также часто запугивал нашего пятилетнего сына (особенно, когда приходил в гости в нетрезвом состоянии) !

Как молодая деловая женщина, которая знает эту организацию помощи, я больше не боюсь многого.
Для меня как для девочки - особенно матери-одиночки - это особенно важно.

Уважайте этих парней!

Papildināts Vika E. 01.08.2020

Они решили все очень быстро.

V

Juridiskā Drošība

Neļausim izdzīt Jūs no dzīvojamām un citām telpām bez pilna pamatojuma !

Не позволим выселить Вас из жилых и других помещений без полного обоснования !

Ja jūtaties apdalīti praktiski jebkādās sabiedriskās sadzīves sfērās, nekautrējoties rakstiet mums uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv . Būsim priecīgi palīdzēt, iespēju robežās atrisinot radušās diskomforta situācijas.

V Viņi nāk 01.08.2020

Ļoti pareizi, ka atradāt palīdzību pie viņiem.

V Vika E. 01.08.2020

На Cлужбе есть такой очень искренний и отзывчивый сильный человек по имени Сява :)

B benskiecasino 01.08.2020

Сава проста присунул и всё, искренне один раз

F Fruct 02.08.2020
Jur.drošiba

Es probil. Normala kantora

V Vells666 19.03.2021
nav bezcerīgu lietu

Aizdod draugam naudu un pazaudēsi draugu. netīšām iepazinos ar baltijas juridiskās drošības dienestu. draugu neatguvu