www.sudzibas.lv Baltijas formu centrs līguma nosacījumu nepildīšana

Baltijas formu centrs - līguma nosacījumu nepildīšana

Tā kā skola, kuru 1. septembrī sāka apmeklēt mans bērns, izteica priekšlikumu par formu iegādi un vecāki to akceptēja, pirmajās jūnija dienās pārstāvji no Baltijas formu centra ieradās skolā un visi vecāki pasūtīja formas un noslēdza līgumus. Samaksāt vajadzēja dažu dienu laikā, ko arī izdarīju. Kad norādītajā dienā (AUGUSTA BEIGĀS!!!) ierados skolā lai saņemtu pasūtīto preci, mana izmēra nebija. NEKĀDU ATVAINOŠANOS UN SKAIDROJUMU, KAD BŪS, NESAŅĒMU!!! Skolā iet bija jāsāk, tāpēc kaut ko līdzīgu nopirku pati, bet firmai aizsūtīju vēstuli, kurā izklāstīju, ka no biksēm atsakos un vēlētos saņemt naudu atpakaļ, jo līguma nosacījumi nav izpildīti. 4. septembrī skolā atkal ieradās firmas pārstāvji un atveda pasūtīto preci (arī citiem vecākiem, kuru bērniem bija analoģisks izmērs, forma pirmajā reizē netika atvesta). Vesti paņēmu, bet par biksēm vēlreiz brīdināju. Atbildēja, ka naudu pārskaitīšot. Tā kā 2 nedēļas nekas nenotika, zvanīju vēlreiz firmas direktorei. KĀ IZRĀDĪJĀS, DIREKTORE LATVIEŠU VALODU NESAPROT ... BET TAS VIŅU NETRAUCĒJA MANI KRIEVU VALODĀ APSAUKĀT UN NOMEST KLAUSULI!!! Kad šodien zvanīju vēlreiz, man skaidroja ka direktore nav latvijā un bez viņas klātbūtnes savu naudu nedabūšu!!!

I Iveta 12.10.2009

Pilnībā piekrītu! Arī man bija ļooti līdzīga situācija. 26.augustā bija jāierodas skolā, lai paņemtu formu, bet bardaks bija neparakstāms. Viss bija samests kaudzēs, izmērus nevarēja atrast. Līguma, kuru biju apmaksājumis un aizpildījusi internetā viņiem nebija. Labi, ka līdzi biju paņēmusi isdrukātu maksājuma uzdevumu. Pasūtīju 134 izmēru, bet bikses bija 122 un vestes tikai 146! Forši, ka 122 izmēra bikses gandrīz pat derēja man! Paņēmu tos pašus izmērus, jo laikam labāk zīle rokās, nekā mednis kokā, un devos mājās.
10.septembrī firma atkārtoti bija skolā, uz bija paziņots, ka tagad visi izmēri ir! Situācija tā pati - līguma nav, neko nezinam. Izmēri bija tagad gan, bet kavlitāte vestēm - pavisam cita, uz bēdīga! :(
Lūdzu, lai atgriež iemaksāto naudu un ko man meitene nolika priekšā burtnicas lapiņu un lika uzrakstīt savu vārdu uzvārdu un konta numuru. Atteicos, jo neuzticos lapelēm, kur jānorāda sava informācija. Tas nozīmē, ka man būtu jāatdod forma, un "jātic", ka naudu man tāpat vien kāds ieskaitīs.
Jau 2 nedēļas atpakaļ uzrakstīju vēstuli un BFC, zvanīju vai ir saņēmuši. Protams, neko viņi nezin. Tagad arī es gaidu, ka "prezidente" atgriezīsies un varēšu izlūgties savu naudiņu atpakaļ!

Bēdīgi, ka mūsdienās notiek šādas lietas! :(

J Jānis 22.10.2009

Jau ir 23. oktobris, bet no SIA "Baltijas Formu centra" ne ziņas. Par līgumu ir samaksāts, bet prece nav piegādāta. Izpildes termiņš 31. augusts 2009. gads.

I Ieva 25.11.2009

Es arī pievienojos visam iepriekšminētajam. Arī mani meita viņu šūto sarafānu vajadzēja saņemt augusta beigās, bet bija nepareizais izmērs-solīga uz septembra pirmo nedēļu. Tagad jau ir novembra beigas, bet sarafānu vēl aizvien neesmu saņēmusi.