Baltijas Drošība - Izspiedēji

Ko Darit.Mūsu mājā pus-gadu atpakaļ uzstādīja domofonus Baltijas drošība.Šoņedēļ, viņa tika izdemolēta, Baltijas drōšība atsakās mums to mainīt bezmaksas.Sanāk, ka 30ls no dzīvokļa maksājuši neparko.

G

. ....kl 19.09.2009

Pareizi, ka nemainīs! Ja Tu nopērc mobilo un to sadauzi, tad garantijas remonts uz to nedarbojās. Tā arī šeit... domofons ir izdemolēts.

š šeherezade 19.09.2009

Priekš kam vajag domofonus???Paskaties pa logu, kas atnācis ciemos un tas viss par baltu velti!!!:)))

S sfsdfsd 20.09.2009

nu naivā tauta - neviens netaisīsies jūsu slaustos domofonus taisīt, jūs nopirkāt, viņi uzstādīja, apkopj, bet ja kāds salauž, tad loģiski jāmaksā jums, tā ka viss pareizi

R renars 15.12.2009

Sia "meko un ko" gan remontē un maina savus sasistos domofonus bez papildus maksas

A astro 03.03.2010

Nu ar Baltijas drošību gan neiesaku iesaistīties, viens riktīgs kaktu kantoris, attieksme klaji negatīva, atslēgas ar lūgšanos jālūdzas, kārtības nekādas, vājprāts!!!

J J.krumins 20.10.2010

Par BD http://www.ogresfakti.lv/?url=echoart&ArticleId=5698

P POLICIJA 22.12.2010

Rīgā kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji Ķeguma ielā pauduši neapmierinātību ar jauno ēkas ārdurvju kodu - elektronisko drošības sistēmu ar čipu-http://www.tvnet.lv/online_tv/9876