Baltijas Būvniecības Projekti SIA, Jerome Vollet - Uzmetēji

Baltijas Būvniecības Projekti SIA un tās īpašnieks Jerome Vollet nenorēķinās par sniegtajiem transporta pakalpojumiem. Ar viņa darbinieku Mārtiņu Zeimani vienojāmies par divu kravu nogādi uz Franciju par kopējo summu 4598 EUR. Kravas piegādājām, taču kravas piegādes laikā Jerome Vollet beidza darba attiecības ar Mārtiņu Zeimani un neviens no abiem neuzņemas apmaksāt kravas piegādi. Samaksāšu par jebkuru lietderīgu informāciju, kas palīdzētu parāda piedzīšanai, vai arī atdošu daļu no parāda un procentiem tā piedziņas gadījumā. Piedāvāju sadarboties, piemēram, aizturot Baltijas Būvniecības Projekti SIA piederošu kravu - atlīdzība puse no piedzītās parāda summas! Iesaku nesadarboties ar visiem sūdzībā minētajiem subjektiem, jo viņu solītajam nav vērtības.