www.sudzibas.lv Baltijas Biroju Serviss Savu sūdzību ievadīju vienīgi tālab, lai citi neuzķertos uz laipnu apkalpošanu.

Baltijas Biroju serviss - Savu sūdzību ievadīju vienīgi tālab, lai citi neuzķertos uz laipnu apkalpošanu.

Nodevu printeri, jo parādījās svītras izdrukā. Nākamajā dienā telefoniski atsauksmē no firmas vienojāmies, ka vaina ir kārtridžā, kuru uzpildīju firmā, un tāpēc man jāmaksā vienīgi par problēmas noteikšanu. Kad bija jāsaņem iekārta, tās vietā (pēc griešanaās firmā) saņēmu atbildi, ka mans kārtridžs esot bijis tukšs, un tas esot visu problēmu cēlonis. Summa, kas man jāmaksā, pacēlās no ap 15 euro līdz 41 euro (aptuveni, bez centiem). Printeri man vajag, tālab neprotestēju, un piekritu, ka saņemšu nākamajā nedēļā (pirmdienā). Vakarpusē mans rēķins bija pieaudzis jau līdz 50 euro... Nekad vairs neielaidīšos darīšanās ar šiem krāpniekiem.

A

Komentāri (4)

A atis.r 18.09.2017

Baltijas biroju serviss

T Tong Po 18.09.2017

... vienojāmies, ka vaina ir kārtridžā, kuru uzpildīju firmā, un tāpēc man jāmaksā vienīgi par problēmas noteikšanu.

Ja kartridža uzpildi veica BBS, tad jau nekāda naudas pēc definīcija nebija jāņem!
Bet vispār, ir pretlikumīgi iekasēt naudu, par apmēru iepriekš nevienojoties ar klientu. Serviss var nezināt cik maksās remonts, kamēr neveic diagnostiku, bet noteikti viņiem ir jāinformē klients par diagnostikas izmaksām jau pie pasūtījuma noformēšanas.

To, vai kartridžs ir tukšs vai pilns, BBS jau nu vajadzētu prast noteikt 2 minūšu laikā - uzliekot kartridžu uz svariem. Nav pat nekāda diagnostika jāveic. Ja viņi to nesaprot - nez kā tad viņi veic uzpildes?

Ja nav slinkums, aizej caur PTACu, un izkrati no viņiem (BBS) naudas atmaksu!
Par darbu, protams, ka vienmēr ir pasūtījuma izpildītājam jāmaksā. Tai skaitā par diagnostiku, Tomēr, ja sagaidīt, ka klients ir korekts, tad korektam darījumā ir jābūt arī uzņēmējam. Šeit, iespējams, BBS nerīkojas korekti!

MacBeton 12.10.2017

Nu bet nevar pildīt tos tonerus/kartridžus neskaitāmas reizes!
Un nau ko perdelēties pa kaukādiem birojservisiem, vajag nopirkt jaunu tinti/pulveri!

A Archall 11.05.2018

Redz! Diezvai tev pa rokai ir nosūcējs ar hepafiltru un nosēdtvertnēm un slēgtais darba galds. OPC ruļļi, asmeņi, utt. printers tad ir :)
Labāk videi printēt mazāk, dokumentus var parakstīt elektroniski, kā arī drukāt 2 A5 lapas uz vienas A4 un pārgriezt. Kā arī var droši drukāt pēc tam kad čips rāda ka tinte cauri, tikai jādabuj maiņas kārtridži tad.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes