www.sudzibas.lv Baltie automašīnas iegāde

Baltie - automašīnas iegāde

Paldies Baltie komandai un īpaši Jānim Bērziņam par profesionālo sadarbību automašīnas iegādē, konsultācijām un pacietību mašīnas meklēšanā. Kompānijas solītais pilnībā atbilda realitātei. Mans izvēlētais Volvo XC60 tika pārbaudīts Vācijā, saņēmu papildus fotogrāfijas un apskates protokolu, kur bija norādīta katra mazākā skrambiņa, pēc manas piekrišanas saņemšanas un pārskaitījuma veikšanas dažu dienu laikā automašīna jau atradās Latvijā. Volvo servisā to vēlreiz pārbaudīja, divu dienu laikā piereģistrēja CSDD, kompānija uz sava rēķina novērsa elektronikas bojājumu lūkā, ielika signalizāciju, un 9 dienas pēc pārskaitījuma es jau saņēmu mašīnas atslēgas, kopā ar ziediem un šampanieti. Patiešām brīnišķīgs serviss! Un vēl arī pusgadu garantija manam auto, ko kompānija Baltie nodrošina . Tiešām rekomendēju šo uzņēmumu ja gribat droši iegādāties auto no Vācijas. Paldies!ar cieņu, Linda