Baltic States Nekustamie īpašumi - Pieredze

Tikai pieredze jeb par darījumu, kurš Nenotika.

Pirms kāda laika izskatīju iespēju iegādāties īpašumu ķekavā. Kā kontakts no pārdevēja norādīta juridiska persona - ''baltic states nekustamie īpašumi''. Apskatot dzīvokli tika pieņemts lēmums to pirkt. Pirmās tikšanās laikā ļoti profesionālā māklere (kā tiek izteikts uzņēmuma saukļos) informēja, ka dokumentu kārtošana aizņems aptuveni nedēļu ilgāk, jo dzīvoklis pieder nepilgadīgai personai. Esmu ļoti aizņemta darbos tāpēc man tā nedēļa neko daudz nenozīmētu un biju gatava gaidīt papildus nedēļu. Pirkuma līgumu piedāvāja sagatavot kompānija (jeb māklere) tikai sākumā pati nemaz neprecizēja vai juristiem ir laiks un viss beidzās ar to, ka mēs ‘’pamētājāmies’’ ar naudu kontos. Kad līgums bija sagatvots no manas puses un nosūtīts bāriņtiesai, tad izrādījās, ka izskatīšana aizņem līdz pat 6 mēnešiem, māklere protams, par to neko nezināja, kāmēr gaidīju atbildi, sazinājos ar mākleri vairākas reizes, uzzinot daudz informācijas, bet ne pa tēmu – ‘’priekšniece slikta”, “grasos iet prom” tematika. Protams bija jāveic visādi papildus darbi, kuri aizņēma laiku, iesniegumi, uzrakstīt to vai šo, adresēt tam vai šim, utt utt. Kopumā šis viss beidzās ar to, ka atbildi gan es saņēmu pēc aptuveni pusotra mēneša, bet tāpat jautājot 3 reizes. Caur lielām mokām sākot ar teikumu “es jūtos izsmelta…” tika saņemta atbilde par negatīvu lēmumu un darījums nenotika. Tad mēs protams parunājām par maniem zaudējumiem šajā sakarā un viss beidzās ar atbildi “ka rīt došu ziņu”. Lieki teikt, ka rītdiena nepienāca joprojām. :)

kopumā piedaloties šajā darījumā sapratu to, ka ir daudz profesionālāki uzņēmumi nekustamā īpašuma iegādē ar kuriem esmu sadarbojusies agrāk, piemēram, latio vai city24, kuri ir izteikti profesionāli un veicot darījumu ir pilnīga skaidrība par visiem riskiem.

Secinājums manā gadījumā ir tikai viens, ja jūs paši neesat gatavi sekot visam līdz pēdējam un ‘’skatīties uz pirkstiem’’, nav pilnīgi nekāds adekvāts pamatojums iesaistīties darījumos ar šo uzņēmumu. Neprofesionāli, pavirši un neieinteresēti pozitīvā rezultātā.

Z.

Km KM Trade 21.08.2019

City 24 nenodarbojas ar starpniecības pakalpojumiem, bet ar nekustamo īpašumu portāla uzturēšanu. Tas liek domāt ka šī ir kārtējā apmelošana.

Kr Kristine Dakule 28.03.2020

Ļoti žēl, ka nevērsaties pie "sliktās" uzņēmuma vadības, jo, mēs jau sākotnēji būtu risinājuši situāciju. Informācija par šo darījumu tika pasniegta kā pilnīga bezriska. Aģeni ir pašnodarbinātas personas un diemžēl par Jūsu darījuma aģentu Ausmu Pastari ir ienākušas nu jau ļoti daudz sūdzības, tapēc arī Ausma tiek atstādināta no darba kompānijā. Cenšamies risināt visas situācijas. Protams ir vieglāk novelt vainu uz uzņēmumu, priekšniecību un klientiem, par Jūsu raksturojumu no viņas puses neizteiksimies, bet tā nav īstā rīcība, lai uzņemtos atbildību par radušos situāciju, ko aģentam bija jāizdara šajā situācijā, jo personīgi uzņēmās veikt šo darījumu, kur bija iesaistīta bāreņtiesa, uz savu atbildību.Kad uzzinājām situāciju, vairākkārt lūdzām sazināties telefoniski gan ar Jums, gan Pārdevēju, lai situāciju risinātu. Mums patiesi žēl, ka mūsu kompānijai, kurai ir bijusi izcila reputācija ir šāda pieredze.Lai neciestu citi klienti ar kuriem vēl tika turpināti darījumi, varam izteikt savu komentāru tikai šobrīd. Atvainojamies visas kompānijas un vadības vārdā par šo pieredzi.