www.sudzibas.lv BALTIC SALES UZMANĪBU !!! KRĀPNIEKU KANTORIS UN DĀRGI, BRĀĶAINI KĀRTRIDŽI

BALTIC SALES - UZMANĪBU !!! KRĀPNIEKU KANTORIS UN DĀRGI, BRĀĶAINI KĀRTRIDŽI

Stāsts tāds, pirms diviem mēnesiem pasūtīju kārtridžu uzpildi, pirmārt, jau savāca man viņus ar divu dienu nokavēšanos, lai ar biju teicis, ka vajag pēc iespējas ātrāk. Atbrauca ar drausmīgu smārdu, vēl manāmā alkohola reibumā un ar aizpampušu zilu aci, tāds Sergejs, un pēc tā visa kasetes man tika atgrieztas ne manējās, bet kaut kādas samainītas , sliktākā kvalitātē, bez esošajām uzlīmēm, izlīmētas sānos ar skoču . Sākām strādāt, un protams, uzreiz jau pirmā mēnesā laikā neviena no tām, nebija lietojama. Kad zvanīju šai firmai, lai atgriež man naudu, man pacēla tas pats Sergejs, un izdzirdot ka zvanu es, vienkārši nometa klausuli un vairs necēla. Kāds bija mans izbrīns ka Sergejs ir valdes loceklis šai kantorī, kas iznāk arī pilda kurjera , pārdevēja funkcijas ! Izdevās ar grūtībām dabūt num. un sazvanīt arī otru "valdes loc." tādu Kasparu Kalniņu. Par šo cilvēku es varu teikt tikai vienu, tik glumu un slīpētu krāpnieku un zagli neesmu redzējis. Locījās , ka viss tiks atgriezts, novērsts, solīja, ka viss tiks izdarīts, līdz šai pašai dienai gaidam. Protams, pēc tiem pirmajiem zvaniem klausuli neceļ vairs ne viens, ne otrs. Kā izrādās, Baltic sales paši neražo savas kasetes, kā Sergejs man stāstīja, bet gan ir kaut kadi starpnieki, un cenas par viņu brāķainajiem kārtridžiem ir astronomiskas , 3 reizes dārgākas kā citās firmās! nozaga mūsu kasetes , kuras bija vēl lietojamas, pazaudējām naudu un iegrābāmies ar drausmīgu kvalitāti ! NEVIENAM NEIESAKU ŠO PAGRĪDES KANTORI IZMANTOT.

Sardele 07.06.2013

Jana bliež antireklāmas kampaņu kantorim, no kura aizgāja ar visu klientu datubāzi? Nav īsti smuki.

R [email protected] 18.06.2013

nu paldies Dievam, tas midzenis ir aizklapēts.

B BTE 26.06.2013

es arī ņēmu no Baltic sales viņu dārgās kasetes, kuras man nogāja nedēļu !!! kad zvanīju viņiem, lai atgriež naudu pēc garantijas kas pienācās vai lai samaina kaseti, apsolīt apsolija, bet neko tā arī neizdarīja.

visiem kārtridžu ņēmējiem iesaku uzmanīties, jo Baltic sales tagad ir zem BTE jeb Biroja tehnikas eksperts, kurš kā izrādās, visu laiku piegādājis kasetes Baltic salam.

BTE : tā pati drausmīgā baltic sales kvalitāte, tikai zem cita nosaukuma !!!

Sardele 24.08.2014

Personīgi ņemu jau aptuveni gadu kasetes no BTE un pa visu šo laiku ir bijusi VIENA brāķēta kasete, kuru atbrauca un samainīja pusstundas laikā. Uzņēmums ir liels un attiecīgi kasetes tiek ņemtas regulāri un pieklājīgos daudzumos. Tie kas te murgo visdrīzāk ir konkurenti, kuriem ir švaka saprašana, kā organizēt savu biznesu, ja reiz vienīgais veids, kā meklēt jaunus klientus ir noliet ar mēsliem savus konkurentus un mēnešiem ilgi atkal un atkal zvanīties, un uzmākties ar saviem pakalpojumiem citiem.

Nekā personīga, bet tā vienkārši nav smuki. Atcerēsimies arī, ka var sanākt tiesu darbi par šādiem gājieniem.

F FUNTIK_THE_MAN 13.05.2015

хорошие мастера уже ушли с BTE включая меня, щас там работают студенты, поэтому не удивляйте всякому говну.