www.sudzibas.lv Baltic Rise "slikts" serviss - latviešu nīšana.

Baltic Rise SIA - "slikts" serviss - latviešu nīšana.

Par uzņēmumu Sia „Balticrise”, kura direktore Lilija Šepeta atklāti nīst latviešus un ar lielu deksmi proklamē Krievijas simboliku.

Un tā, Rīgā darbojas Sia „Balticrise”, kurš sniedz pakalpojumus uzņēmumu reģistrācijas jomā. Daudzkārtīgi, klientiem vēloties saņemt pakalpojumus un zvanot, vai ierodoties ofisā, par kontaktēšanos latviešu valodā uzņēmuma direktore l. Šepete atbildēja-„здесь разговаривают только на русском языке. Если не нравиться не приходите”. Ieejot dziļākā polemikā, histērijā klientus sūtīja uz trim burtiem - tak ejat jūs! „да пошли вы на х….. ”.
Ievācot ziņas par uzņēmumu, tika noskaidrotas ļoti interesantas ziņas. Tā direktore lilija šepeta (лилия шепеть) sociālajā tīklā, facebook, noradījusi, ka strādājot оао „газпром”, un tanī pašā laikā dzīvojot rīgā.
Savās fotgrāfijās, tā aktīvi proklomē krievijas federācija karogu, piezīmējot to uz foto, vai arī turot rokās. Bez tam, soc. Tīklā vkontakte redzams vēl lielāks pārsteigums - l. Šepete tur rokās divas pistoles un tēmē virsū foto skatītājam, un protams uz tik mīlētās krievijas simvolikas fona.
Cik zināms latvijā nav оао „газпром”, bet l. Šepetes izteikumi un attēli ar ieročiem rokās liecina par naidīgumu pret latvijas valsti, par vēlmi mūs iznīcināt.
Visa šī soc. Tīklu informācija tika fikeseta, un arī tiks ievietota citos latvijas soc. Tīklos

šeit arī tautieši varat aplūkot pašu l. Šepeti visā savā skaistumā!

Uzņēmums sia „balticrise” reģ. Nr. 40103764082
juridiskā adrese: ozolciema iela 56 k-6 - 51, rīga
ofisa adrese: lāčplēša iela 125, 2 stāvs, tālr: 27050522

"Cik zināms Latvijā nav ОАО „Газпром”, bet L.Šepetes izteikumi un attēli ar ieročiem rokās liecina par naidīgumu pret Latvijas Valsti, par vēlmi mūs iznīcināt."

WOW WOW WOW. Bremzē vecīt, "Par vēlmi mūs iznīcināt"?

Exaggeration level is OVER 9000!.

Tu novilki līniju no fotogrāfijas, kur viņa tēmē ar pistolēm pret foto aparātu, līdz naidam pret visiem latviešiem un vēlmi viņus iznīcināt.

Tev ar galvu ir viss kārtībā?

л Лилия Шепеть 08.06.2017

Labdien. Vispirms gribetu zinat kura diena Jus bijat musu biroja? Jo mums visi juristi, un es ari, mierigi runaja latviesu valoda. Otrkart tadas attieksmes pret klientiem mes nekad sev neatlavam.
Ludzu sazinaties ar mums lai norisinatu so situaciju.
Tel. 27050522.

Kolta 08.06.2017

Es nesaprotu tikai vienu , ja tik ļoti mīl to saucamo Vareno Krieviju, tad ko vel šeit dara. Brauciet prom, un visas problēmas atrisināsies!

D Dmitry Korneo 08.06.2017

Вы раскусили! Baltic Rise это российская шпионская организация, которая создана чтобы загубить Латвию и её финансирование поступает напрямую от Газпрома!

Если серьезно, то данный комментарий написан от Романа Юсипа, который использует псевдоним "Ilze Zelmane", о чем можно удостовериться по другим ложным отзывам данного псевдонима.
Роман Юсип является юристом, с которым когда-то начинали сотрудничество, но из-за его некомпетентности это продлилось не долго. Видимо остались обиды и неравнодушие к Лилии )

L Lepnā Lavīze 09.06.2017

Neizskatās, ka šajā birojā tiek sniegti kvalitatīvi pakalpojumi. Sieviete apgalvo, ka ļoti labi zin latviešu un citas valodas, bet valodas zināšanas ir zem katras kritikas. Bet dokumentus taču noformē valsts valodā! Tātad klienti maksā par nekvalitatīviem dokumentiem.

O OlegSolovei 06.07.2017

Твой язык не кому не нужен

L Lepnais Meness 12.07.2017

Ko tu te jauc gaisu krievelīti ...

G Gohhinogami 08.06.2017

Что-то в последнее время на sudzibas много фото сексуальных телочек...

D Dmitry Korneo 08.06.2017

Из 200 фотографий, где изображено как Лилия занимается спортом, путешествует и прочее - г-н Роман нашел целых 3 фото с российским флажком и сочинил непонятную историю.

По факту, компания Baltic Rise работает уже более 4 лет, это время зарегистрировано уже множество компаний для граждан Латвии, стран СНГ и иных европейских государств.

В основном обслуживание клиентов производиться на латышском, английском и русском языке (по желанию клиента). Бывают и исключения - финский, итальянский, украинский и т.д.

Компания действительно дорожит своими клиентами и имеет много положительных отзывов и рекомендаций по коммерческим, бухгалтерским и прочим юридическим делам.

Администрацию портала Sudzibas.lv убедительно просим проверить подлинность автора вышеуказанной жалобы. Заранее благодарим

O OlegSolovei 06.07.2017

Latvija tava veta miskaste !

L Lepnā Lavīze 09.07.2017

А сам небось постоянный житель мусорников, как и бомжу полагается.

D Dmitry Korneo 08.06.2017

Из 200 фотографий, где изображено как занимается спортом, путешествует и прочее - г-н Роман нашел целых 3 фото с российским флажком и сочинил забавную историю.

L Lepnā Lavīze 09.06.2017

Intereses pēc iegāju jūsu mājas lapā. Latviešu valoda ir drausmīga! ,,Ja Jūsu kompānijā ir notikušas vai gaidāmas kādas izmaiņas, mūsu speciālisti palīdzēs Jums sagatavot visus nepieciešamus dokumentus šo izmaiņu ieviešanai Uzņēmumu reģistrā." - nepieciešamos! ,, (klientiem, kas ņem konsultācijas komercdarbības jautājumos un citos aspektos, mēs garantējam pilnu konfidencialitāti no mūsu puses, t.i. informācijas neizpaušanu trešajām personām)" - konsultācijas nevar paņemt, un pilns var būt tikai trauks, nevis konfidencialitāte! utt.

L Lepnā Lavīze 10.06.2017

Labāk būtu nevis manu komentāru mīnusojuši, bet mācījušies valsts valodu, bet ja nemākat, palūdzat kādam, kas prot, lai uzraksta tekstu, kaut skolās ieejat un izķerat kādu latviešu valodas skolotāju.

Автор жалобы фейковый

O OlegSolovei 06.07.2017

Чего тут вони навели латышня

O OlegSolovei 06.07.2017

Если бы не русский народ..вы бы и сейчас в соломенных кибитках существовали

L Lepnā Lavīze 07.07.2017

Сам оттуда наверно вылез, убогий?

Brauc mājās !

O OlegSolovei 06.07.2017

Для Kolta..ты вообще заглозни..

L Lepnā Lavīze 07.07.2017

Не тебе, козлина, указать, кому заглохнуть и кому нет. Лучше треники трехполосные залатай.

L Lepnais Meness 12.07.2017

Re, re , ko te komentāros sarakstījuši ! Perēklis. Nīst mūs.
Ziedoju laiku, un izskatījos sociālos tīklus...taisnību pirmautors iztirzājis.. „Russkij mir Latvijas maizē”. Visā skaistumā -Russian Federation gara nesātāja- BalticRise !

L Lepnais Meness 12.07.2017

Atradu vēl vienu "russkij mir v Latiskom hlebe"...

L Lepnais Meness 12.07.2017

CIK TAVĀ RAKSTĀ IR GRAMATISKO KļŪDU ?...LOSENE hrju hrju ! Kādi tev var būt juristi? ...tavā tekstā ir minimums 16 kļudas...tava vieta ir Olaines cūku fermā , kā tavai мамочкай !
---------------------------------------------------
Лилия Шепеть 08.06.2017
Ludzu sazinaties ar mums lai norisinatu so situaciju.

D Dmitry Korneo 13.07.2017

Собаки лают, караван идет)
Автор, почему Вы прячетесь под липовыми аккаунтами?
Анонимно писать гадости на девушку - это довольно низко, не так ли? )

L Lepnais Meness 14.07.2017

Visā skaistumā ! Skuķene no Latvijā reģistrēta uzņēmuma SIA "BalticRise", kurš it, kā sniedz juridiskos pakalpojumus Rīgā! Tauta, kur mēm ejam, ko nu tālāk runāt?

L Lepnais Meness 14.07.2017

Mums ir brīva demokrātiska Valsts, kurā katrs var brīvi izteikties.Un necenšaties vaimanāt, ka esat bez pamata apvainoti, un kāds Jums uzbrūk tāpat vien. Ja esat krievu šovinisti, tad esat! Šie foto ar krievu karodziņiem tiks pievienoti kamēr pastāv šis saits un mūsu Valsts.

L Lepnais Meness 17.07.2017

Šie foto ar krievu karodziņiem tiks pievienoti kamēr pastāv šis saits un mūsu Valsts.Ja esat krievu šovinisti, tad esat!