www.sudzibas.lv BALTIC MUSIC PRODUCTIONS Neatdod naudu par biļetēm

BALTIC MUSIC PRODUCTIONS - Neatdod naudu par biļetēm

Ja Jūs domājat apmeklēt kādu ārzemju viesu koncertu, no sākuma noskaidrojiet, kas šo konkursu rīko. 2008. gadā iegādājos 2 biļetes uz Christina Aguilera koncertu Rīgā, kuru pēc tam atcēla un paziņoja, ka tas notiks pēc gada. Protams, 2009. gada nogalē koncerts nenotika un 2010. gada martā nodevu biļetes uzņēmumā, kas sniedz grāmatvedības pakalpojumus šai kompānijai Latvijā. Ir pagājuši 3, 5 mēneši un savu naudu joprojām neesmu saņēmusi, esmu izsūtījusi 3 e-pastus un ne uz vienu neesmu saņēmusi atbildi. Pēdējās nedēļas laikā zvanu katru dienu un turpināšu to darīt kamēr saņemšu savu naudu.

ē Ērika 11.08.2010

Man pilnībā tas pats.
Sazinājos ar Kristīni Tjarvi un cik sapratu BMP pārstāve Latvijā, vairs laikam viņas nav Latvijā, viņa ari teica, ka var tikties vai ierakstīta vēstulē nosūtīt iesniegumu ar biļetēm, divas reizes vēstule atnāca atpakaļ un tagad arī neceļ telefonu un e-pastiem neatbild!
LVL70.00 ir liela nauda, gribētos dabū atpakaļ.
Uz šo organizatoru koncertiem biļetes nepirkšu.

L Liva 05.01.2011

Tā pati situācija