Baltic Motors Skanstes ielā - auto "pamata" pārbaude

12.09.2011 veicu Ford Galaxy pamata tehnisko apkopi, cena 49Ls.
Esmu vīlies servisa kvalitātē, jo netika sākumā izskaidrots, ka tā ir tikai eļļas nomaiņa un vizuālā auto apskate. Biju pieradis, ja veic eļļas nomaiņu tiek nomainīts vai vismaz pārbaudīts arī gaisa filtrs.
Kad auto nodevu vēlreiz pārvaicāju vai šajā cenā ir arī gaisa filtrs, uz ko saņēmu atbildi, ka gaisa filtrs tiek mainīts ja tas ir netīrs. Nodomāju ok, esmu nedaudz pārcenties iepriekšējās reizes ar to maiņu un speciālisi labāk zina, un varbūt tiešām nevajag katreiz mainīt. Kad saņēmu auto, apvaicājos kā tad ir ar gaisa filtru, bija jāmaina, atbilde mani nošokēja. Nevarot pateikt, jo tas neesot pamata pārbaudē, tā lū esot EXTRA prasība.
Aprunājos ar servisa vadītāju, tas apstiprināja to pašu. Tā lūk.
Tikai tagad sēžot un pētot lapiņu, ko man izsniedza par auto pamata apkopi un diagnostikas lapu, redzu ir sadaļa par gaisa filtru pārbaudi, atzīmēts ir ka ok. Tas liek domāt, ka tā pārbaude ir viens fufelis, lai čakarētu cilvēkus. Tos riteņus varēja arī neraustīt, jo 06.07.2011 auto izgāja tehnisko pārbaudi CSDD.
Mani vairāk interesēja nomainīt eļļu un gaisa filtru. "Paldies" autorizētajam servisam, vēlreiz pārliecinājos, ka viņus rūp tikai noslaukt naudu, bet ne tas lai klients būtu apmierināts. Interesanti, ka viņu web neatradu neko par to auto "pamata" pārbaudi, ko tā sevī īsti ietver?

M moov 13.09.2011

Pilnīgi piekrītu.Man šai servisā noplēsa 150 ls par to, ka taisīja kondicionieri, kuru tā arī nesataisīja...par cenām netiek brīdināts.Saucamais meistars iedeva lapeli ar mana auto kaitēm uzrakstītu krievu valodā, par ko man bija šoks.Radās iespaids, ka esmu nevis Latvijā, bet kautkādā Krievijas guberņā.

K Kaspars 13.10.2011

Arī pilnībā piekrītu, bet atkarīgs ir no tiem auto pieņēmējiem, vienu reizi labi pastāstija kas ir kas nav jādara, iedeva atlaidi viss kā pienākas, bet pēdējā reize bija, ka noplēsa nauda pēc pilnas programmas.