Baltic Mobile - Bezatbildība

Lieta tāda, pasūtīju Patriot 8GB DDR3 1600MHz CL11 1.5V (PSD38G16002), veicu apmaksu caur paypal, reģistrējos portālā, nesaņēmu nekādu apstiprinājumu, par reģistrēšano, tad man pazvanīja kāds no tās firmas, un teica ka prece būšot, kad! Nezinot... Tādus krāpniekus vajadzētu bloķēt, neviena rēķina numura, tikai mans paypal izraksts... Dariet kaut ko lietas labā!

Atbilde no bm.market Pārstāvja atbilde 25.03.2022

Labdien, varbūt iespējams bija kāda komunikācijas kļūme saistībā ar piegādes termiņiem, bet savas saistības pret Jums izpildījām un prece tika piegādāta. Ja Jūs neapmierināja piegādes termiņš vai bija kādi jautājumi, Jums vajadzēja sazināties ar mums un mēs būtu piedāvājuši alternatīvu vai atgriezuši naudu. Mēs vienmēr cenšamies nākt klientam pretī un risināt problēmu ja tāda ir radusies. Šajā gadījumā bija komunikācijas trūkums, par ko no savas puses Jums atvainojamies.

S sandis 02.12.2021

Kaut kur jābūt pay pal noteikumiem, ja prece netiek piegādāta cik tur dienu laikā (45 dienas?), var atvērt strīdu un ja pārdevējs neatbild uz strīdu, pay pal to vērtē par labu pircējam un atgriež naudu. Internetā pameklē pay pal noteikumus un instrukcijas kā atvērt strīdu

bm.market Pārstāvja atbilde 25.03.2022