Baltic Hotspot - Krāpšana

Tika saņemts uz ziemassvētkiem pasūtīt vīnu vai citus reklāmas un ziemassvētku dāvanas ar sava uzņēmuma logo! Solīja izpildi nedēļas laika ar piegādi! Kad nauda tika pārskaitīta sūtījums vēl pēc divām nedēļām nebija piegādāts! Solīja piegādāt nākošā diena pēc zvaniem ar šo izņēmumu! Nākošā diena viens no telefona nr tika atslēgts! Zvanīju uz otru! Pacēla un solija ka nākošā dienā piegadās! Tā ari nesagaidīju! Nākošā dienā arī otrs izslēgts! Tīrākā krāpniecība uz ziemassvētkiem!

J

L Lāsma 17.12.2020

Tieši šāda pat situācija, tika pasūtītas dāvanas klientiem ar uzņēmuma logo. Vairākas dienas tika jautāts, lai pirms pasūtījuma izpildes atsūta maketu, kā izskatīsies, tika solīts, ka atsūtīs, protams, to neizdarīja, kad tuvojās solītā piegādes diena uz e-pastiem netika atbildēts un telefons izslēgts. Nauda samaksāta, klientiem Ziemassvētku dāvānu nav. Briesmīgs kantoris.

J Jānis 17.12.2020

Sveiki, Vai ir doma nodot policijai, jo mēs to grasāmies darīt! Sazinājos ar Payseras banku un teica caur policiju atradīs īpašnieku un tiks uzsākts kriminālproces par krāpšanu!

J JānisLZT 17.12.2020

Esmu arī ceļā uz to. Arī sazinājos ar Paysera un nodevu visu informāciju.

A AļonaLMC 17.12.2020

Vai ir iespējams ar jums sazināties?

J Jānis 17.12.2020

Iespēja ir tikai viena doties uz policiju un rakstīt iesniegumu + pievienot e-pasta sarakstus un rēķinu/pārskaitījumus! Jo vairāk mēs iesniegsim iesniegumus policijā, jo aktīvāk tiks izmeklēts!
Policijā teica, ka atrast vainīgos var!

J Jēkabs 30.03.2021

mēs arī iesniedzām sūdzību policijā, teica, ka ir uzsākts kriminālprocess.

S Sandis 17.12.2020

Sandis
Sveiki! Izskatās, ka mēs arī esam apkrāpti, pasūtīju saviem darbiniekiem un partneriem Ziemassvētku dāvanas un arī vairs nevaram sakontaktēties ar šo kantori. Esam arī gatavi pievienoties apkrāptajiem un lai tiek sodīts šis negodīgais uzņēmējs par savu rīcību. Ļoti nekaunīgi uz šo grūto laiku ka izkrāpj no uzņēmējiem naudu un vēl piedavām uz Ziemassvētkiem.

D Dārzniece Rīga 17.12.2020

Pievienojos pulciņam.
Tikai piedāvātais pakalpojums ir sociālo tīklu programma studentu prakses ietvaros.
Izskatās, ka zem šī ir divi cilvēki- Māris Sproģis un Juris Pāns.
Lursoftā reģistrētas divas biedrības un abām identisks darbības mērķis uz papīra.
Epasta vēstules bez atbildes un no 14.12 arī tālrunis vairs nav sasniedzams.

H Heinrihs 18.12.2020

Arī pievienojos.
Domāju un saprotu ka laikam jau tas Jānis Sproģis un Baltik Hotspot paši to vīnu ļoti gribēja izdzert.
Bet nu ļoti nesmuki, Latvija tak ir maziņa, Naukšēni nav tālu.
Lai visiem Priecīgi Ziemassvētki!