www.sudzibas.lv Baltic forestry Darba apstākļi

Baltic forestry - Darba apstākļi

Labdien es Sandris Sprudzāns iestājos darbā 2019, 2020. , nostrādāju 2 Mēneši tas ir no decembra līdz februārim, sezona pa īstam sākās februāra beigās tas bij kritērijs manam aizbraukumam no darba un es tur atstāju ~500 paundu un jau ir maijs līdz šim nēsu neko dabūjis un laikam vairs nedabūšu, un jau neviens pat arī neatbild tik līdz es teicu ka nosūdzēšu saitā sudzibas.lv tie metās atdot, tikai neatdeva. Shefs ir Kaspars Baldiņš un viss tas reģistrēs it viņam ja varat palīdziet.

Papildināts Sandris Sprudzans 24.05.2020

Tikai LIeta tur ka tā bija krāpšanas ,jo bija sarunāts ,bet naudu neatdgrieza norunātajā laikā.

Vagons Komā 22.05.2020

Citizen advice Anglija strada, ja nezinaji

S Sandris Sprudzans 24.05.2020

esmu latvijā tā sanāca pirms covid epidēmijas sākuma lai netikt karantīnā ,latvijā nekas neizdodas saka ka atdos tajā pašā laikā neatbild un saraxtes visas arī ir.

W waka 22.05.2020

Dēļ [Ne]pareizrakstības vispār grūti saprast problēmu

S Sandris Sprudzans 24.05.2020

DA nau problēmas Vienk. naudu neatdeva un viss. vai tad taa var būt problēma?