Baltic City Hostel - Netīrība

Sveiki! Neiesākam reģistrēties un uzturēties Baltic City hostel. 1. Mājas lapā norādīts ka var izmantot Master Card, pie reģistrēšanās izmet paziņojumu ka šāda karte neder, bet nauda tiek noņemta un atpakaļ neatgriež. 2. Datumu maiņa, vai rezervēšanas atcelšana nav bezmaksas! 3. Iekļauto brokastu vietā batoniņš 22g un kafija jāpērk pašam. 4. Dvieļa izmantošana 5 euro. 5. Grīdas netīras, aizskāri pelēki un apvemti, gultasveļa nenosakāmā krāsā. Gultas salauztas un ar skrūvēm saskrūvētas. Grīdas čīkst, sienas plānas un perfekta dzirdamība, kas notiek blakus numuriņā. 6. Dušas un tualetes zem katras kritikas un bonusā var dabūt kādu saslimšanu. 7. Tāda lieta kā virtuves dvieļi vai šķidrās ziepes neeksistē. 8. Personāls latviski nesaprot un blisina acis. 9. Logiem nav tumšo aizskaru vai žalūzijas un visu nakti spīd laternas sejā un telpa gaiša kā dienā. 10. Tā var turpināt ilgi.