www.sudzibas.lv Baltic Casting Agency Jau vairāk kā divas nedēļas nevar iekļaut bildes datu bāzē

Baltic Casting Agency - Jau vairāk kā divas nedēļas nevar iekļaut bildes datu bāzē

Kādu labu laiku atpakaļ aizgāju uz šo aģentūru un nofotografējos, jo mani uzaicināja. Pēc 5 min. ilgās foto sessijas man pateica, ka kaut kad nākamnedēļ viņi ieliks manas bildes datubāzē. Tagad ir jau pagājušas vairāk kā divas nedēļas, bet bildes joprojām nav datubāzē.
Es nemaz negaidīju/negaidu, ka man kādreiz piezvanīs un es tur būšu vajadzīga, bet vienkārši gribējās redzēt, kā tad sanāca..
Ļoti nepatīkami.

A Alens29 23.08.2015

Bildes tiek pievienotas 2 mēnešu laikā, jo tiek sūtītas uz apstrādi. Būsi pārklausījusies. Un vienmēr var zvanīt un jautāt, viss tiek ātri un operatīvi pārbaudīts un atrisināts. Galvenais - komunicējam! :)