Baltic agro machinery jeb Ponsse serviss - Slikts serviss

Sveiki! Esmu uzņēmuma vadītājs ZS Jaunaglona , Nodarbojamies ar zemkopību/mežisaimniecību .Pienāca laiks kad mēs nolēmām iegādāties Ponsse Harvesteru , Sazinājāmies ar paziņām kuri lieto ponsse tehniku , ievācām apkārtējo informāciju par to kāda ir apkalpošana un serviss tehnikai latvijas teritorijā . Kad bijām uzzinājuši no paziņām kuriem ir 5 un vairāk ponsse traktori ka servisam nav ne vainas . Tad nolēmām iegādāties Ponsse harvesteru (2015.gada ražojums) Salīdzinājām cenas visā eiropā tehnikai . Izrādijās ka Latviešu dīlerim bija visneizdevīgākais piedāvājums mūsu izpratnē , jo cena bija par 35% lielāka .
Bet uz ko baltic agro machinery vadība atbildēja - " Ja pirksi pie mums tehniku viņa nelūzīs un būs teicama stāvoklī , kā arī serviss būs ātrs un bez problemam !" Ok! ..
Nolēmām Tehniku nopirkt vez Baltic Agro starpniecības .
Tehnika tika nogādāta no Somijas uz Baltic Agro Machinery Riga uz pirmreizējo apkopi ( Eļlas , filtri , un sīki defekti kuri janoverš) Servis Laiks 2 mēneši .
Pēc šī servisa apkopes traktors tika nogādāts mežā kur tam bija jauzsāk darbs .
Traktors nepildija savu funkciju , jo kad Baltic agro taisija apkopi viņi nomainija valodu no Somu uz Latviešu , kā arī uzstādija harvesteram rūpnīcas orginālos iestatijumus , Harvesters nespēja zāģēt un pildīt savas funkcijas , vienkārši spiediens bija pārāk liels un plēsa kokus.
Tika pieteikts serviss kuru mēs gaidijām 2 nedēļas .
Šobrīd traktoram nestrādā poga uz joystika servisu gaidam jau 2 nedēļas nav ne miņas ne ziņas.

Ja jūs esat tehnikas meklējumos Neiesaku iegādāties Ponsse , serviss ir ļoti švaks tādā ziņā ka nevar operatīvi salabot tehniku , klusēju par izcenojumiem .
Ja pērkat Ponsse esiet gatavi skrūvēt paši un tikt galā ar traktoru kā vēlaties . Tika atsūtīta traktora instrukcija 500+ lappuses , Paldies Baltic agro !