Balthem Ltd Sia - Krāpśana

Sia Balthem Ltd ir krāpnieki, kas nemaksa algas un tikai aizbildinās ar to, ka naudas nav. Sola tik ka samaksas, bet nekas tā arī nenotiek. Objekts atrodas Zviedrija pēc nostrādātiem 2 mēnešiem kad savas finanses jau iztēretas un nav vairs ko est un algu arī nemaksā, ejot un prasot avansu atbild ar vieglu smaidu: aizņemies. :) Latvija verve strādniekus un stasta cik tur viss labi, sasolis pat maksat uz priekšu lai tikai tevi dabūtu tur, bet nokapjot no kuģa sakas cita dziesma, ka stradajam bez avansiem un priekšapmaksas neveicam. Un to saka tieši tie paši cilvēki kas Latvija solija brīnumus. Strādnieki seit mainas viens aiz otra, un ne bez iemesla. Neuzķerieties un neiegrūdiet sevi nelaimē ar šadiem darba devejiem. Bet tomēr ja jums ir sadomazohistiskas tieksmes un vēlme pastradad prieks kada cita un bez maksas, tad droši zvaniet uz balthem vai sazinaties ar kadu no šiem lieliskajiem cilvēkiem jo drīz jau atkal bus brīvas vakances.

K

M man 10.06.2017

Balthem ltd sia uzņēmumam ir aktuāls tiesiskās aizsardzības process.
valde, valdes priekšsēdētājs (no 25.01.2016)
nodokļu parādi - uzņēmums ir iekļauts valsts ieņēmumu dienesta (vid) aktuālo nodokļu parādnieku sarakstā.
Creditreform latvija sia juridisko personu kredītvēstures datu bāzē uzņēmumam ir reģistrēti negatīvie gadījumi