AtrisinātaBaltgroup.lv - Krāpšana

Sveiki, neiesaku nevienam doties uz Baltgroup.lv un izmantot viņu sms pakalpojumus, jo reāli viņi ietur visu naudu faktiski 90 %, tas ir , ja tev ienākumi vairāk pa 80 euro, tad tu pārējo daļu , nedabū un vienkārši gaidi kā viņi tevi lēnām apkrāpj, un tad kad tu aizej citur , kur nav šādas krāpniecības viņi vispār neko nedod, jo redz tiek izmantos viņu php kods, bet tas , ka viņi pa manu naudu tērē pa labi un pa kreisi tās tas jau nekas, atdotu viņi manu naudu neko neizmantotu, bet nu, ja nu viņi tā tad tas ir mans, es viņu varu teikt, ka nopircis. Es jau nerakstītu šeit, ja summa nebūtu tā mazā , http://prntscr.com/85ow3z .P.S. Tagad noņēmuši man vispār izmaksai naudu iepriekš tur bij +- 960 eur.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta DeWilX 23.05.2016

Problēma atrisināta. :)

D

D DeWilX 24.08.2015

Problēma atrisināta. :)

F Frisbijs 25.03.2016

Es nedabuju savu atslegas kodu mc.dga.lv serveri!
SALABOJAT ŠO LIETU

baltGro, SIA Pārstāvja atbilde 23.04.2016

Sveiki, atvainojamies par novēloto atbildi. Lūdzu, sazinieties ar mums caur epastu - [email protected], norādot savu telefona numuru, caur kuru ir sūtītas SMS.

F Frisbijs 25.03.2016

Es kadu 10 reizes meginaju dabut fly statusu