www.sudzibas.lv Baltenerģija SIA Patvaļīga objekta pārbūve

Baltenerģija SIA - Patvaļīga objekta pārbūve

Uzmanāties no šitiem "bandītiem". Viņi strādā Sadales tiklu laba, un lai panāktu sev vēlamo rezultātu viņi uzvedas tā ka "90 gadu bandīti". Komunikācijas prasmes ar cilvēkiem viņiem 0 līmeni. Es vispār nesaprotu, ka tāds uzņēmums ka "AS Sadales Tikli" ar šitādiem var slēgt līgumu ar šitādu, negodprātīgu komersantu.

Neko neparakstāt pat ja viņi sāk uzvesties agresīvi un zvanīties 50x reizes diena, lai tā teikt salauztu to cilvēku emocionāli vai iebiedētu, kura īpašuma ir paredzēti rakšanas darbi. Viņi nerēķinās pilnīgi ne ar ko... Pieradusi, ka nesodīti var darīt visu cita īpašuma, ka vien ienāk prata, lielie plānotāji... sūdīgi visu Jūs plānojat... viņi atsākas pat piedāvāta jebkādu alternatīvu, izņemot tikai to, kas viņiem ir izdevīgāka...

Cilvēki ziņojiet par viņiem uzņēmumam AS Sadales Tikls, ja rodas problēmas ar sitiem... Viņi ir diezgan bezkaunīgi.

SIA Baltenerģija - tā nu tiešam nebūs, ka Jūs darīsiet visu ka Jums ienāks prata un tiksiet sveika cauri.

Komentāri (1)

Sveicināti!

Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju, aicinām privātā ziņā šeit vai e-pastā [slēpt]@sadalestikls.lv nosūtīt objekta adresi un īsu situācijas aprakstu.

Ceram uz veiksmīgu atrisinājumu!

Cieņā,
Jūsu Sadales tīkls

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes