www.sudzibas.lv Baltcold Neprofesionalitāte

Baltcold - Neprofesionalitāte

Nopirku no Baltcold aparātu Blauberg Freshbox 100 ERV
Rekuperācijas iekārta ziemas ventilācijai no kuras mīnusos nav jēgas.
Jau pie -1 slēdz iekšā ventilatora piesildi (ventilators uz āru max uz iekšu min).
No kurienes gaiss nāk? Protams no tuvākā avota kas dzīvoklī ir virtuves ventilācijas šahta ar visu aromātu.
Vienkārši super. Modelim ar elektrības piesildi pēc dokumentācijas slēdzas automātiski piesilde klāt no -3. Man bez no -1.
Protams tika prasīts pirms pirkt kā būs un vai vajag piesildi. Nē nevajag piesildi viss būs super.
Hermētisks aparāts arī nav. Pie izslēgta logs vairs nav jāatver. Lielisks risinājums.
Tik pat labi var izurbt caurumu sienā un būs ventilācija.
Tas ir viņu līmenis. Produktus ko tirgo nepārzin, termiņus/solījumus neievēro un atbildība par savu darbu nulle.
Tikai skaisti runāt māk. 1700 euro izmaksāja pieredze. Nauda toletes podā noskalota.

Ja kādam interese es varu izvērsties, jo solīja pirms pirkšanas daudz, bet kad ir rezultāts ir kā ir.
Uz konkrētiem jautājiem sāk runāt kā politiķi vai sola noskaidrot un pazūd. Pēc zvana atkal sola noskaidrot un atkal pazūd. Uz epastiem neatbild.
Visai krāpniecisks tas kantoris izskatās. Mani nepārsteigtu ja tas aparāts vispār nebūtu jauns.
Pēc dažādu CO2 sensoru datiem gaisa plūsmas miksējas. Ražotājs Blauberg neatbild. Ja ir problēma ar izplatītāju negaidiet ka Blauberg palīdzēs.

Z