www.sudzibas.lv Baltais Cilvēku maldināšana, iepakojums neatbilst produktam

Baltais - Cilvēku maldināšana, iepakojums neatbilst produktam

Nopirkam rimi veikalos vairākus baltais jogurtus "Esi Formā! " at šķiedrvielām. Iepakojums apgalvo ka iekšā ir krēmīgs jogurts ar greipfrūtiem, bet reālitāte katrā otrā iepakojumā ir ananasu jogurts ar ananasa gabaliņiem. Labi mēs, bet ja cilvēkam ir alerģija pret ananasu. Problēma ar maldinošo iepākojumu ilgst jau vairākus menēšus. Tāpēc diez vai tā bija vienreizēja problēma ar iepakojuma sajaukšanu.

08.12.2020

J

J Justīne Jakovļeva 23.10.2020
Pelējums

Sveiki. Gribēju paprasīt, vai tā var būt, ka vienas dienas termiņš pāri, un jau tāds pelējums. Vnk domāju par to, tad kāds viņš bija 22 datumā, vakar😉😅.

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

J Justīne Jakovļeva 23.10.2020
Pelējums

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

B Buhariks 08.12.2020

Vai vai vai, ja cilvēkam ir alerģija pret ananasu, tad būs alerģija arī pret greipfrūtiem, jo arī citrusaugļi ir tajā pašā riska grupā. Un pirmām kārtām alerģija būs pret konservantiem, kuru ir pilns tādos jogurtos

S Spuris 09.12.2020

Ananass nav citrusauglis

B Buhariks 09.12.2020

Nu tu esi riktigs spuris, lasīt iemācies " jo ARĪ citrusaugļi"

N newis 08.12.2020

часто беру грейпфруктовый йогурт и никаких проблем!