www.sudzibas.lv Baltais Cilvēku maldināšana, uz iepakojuma ir savādāks saturs kā īstenībā

Baltais biezpiena sieriņš brunete - Cilvēku maldināšana, uz iepakojuma ir savādāks saturs kā īstenībā

Iepakojuma noformējums neatbilst saturam, pa visu sieriņu atradu tikai 1 marmelādes gabaliņu un cepumu vispār nav. Beidziet maldināt cilvēkus. Asv vai Uk tā nedrīkst darīt, bet Latvijā drīkst? Ja neviens neko nedarīs tā arī dzīvosim. Man kā patērētājam tas ir liels aizvainojums. Protams veikalā ieraugot šādi noformētu produktu gribās nopirkt, bet tā ir maldināšana.

Paradeez 09.10.2020

Jums vienkārši tāds sieriņš trāpijās, nevar, fiziksi, visos sieriņos būt vienādam marmelāžu un cepumu skaitam

S Stopthissht 09.10.2020

Un kurš tad pārbauda kvalitāti? Kapēc kad es pērku Snikers zinu kad tas būs tāds pats snikers kā pirms mēneša?

S Stopthissht 09.10.2020

Un kurš tad pārbauda kvalitāti? Kapēc kad es pērku Snikers zinu kad tas būs tāds pats snikers kā pirms mēneša vai gada?

M Mošpietiek??? 09.10.2020

Diemžēl mūsdienās produkta noformējums un attēls akcijas avīzēs ir tīri ilustratīvs. Šajā gadsimtā reti kad produkta masas sagriešana un iepakošana ir roku darbs, un pārbaudīt saturu, to nepagaršojot, nav iespējams. Neesmu šī uzņēmuma darbinieks un nevienu neaizstāvu. Ceru, ka Jūsu nākamais pirkums ar neviltotu prieku dubultos trūkstošās sastāvdaļas.

S Stopthissht 10.10.2020

Kāda akcijas avīze? wtf :D Uzrakstiju,ka saturs nav kāds uz iepakojuma uzzīmēts.Redzamas daudz vairāk sastāvdaļas, kā patiesībā. Tas mani maldina kā patērētāju. Es arī sākšu ražot šokolādi ar riekstiem, uz iepakojuma salikšu daudz riekstu un pašā šokolādē kaut kādu drupatu. :)
Es arī ceru.

н НеКариньш 10.10.2020

ASV un UK pieder pie pirma šķiras valstim, bet Latvija, tapat ka Āfrikas valsti, pie treša!

M Mego izmeklētājs 11.10.2020

Attēlam ir informatīva nozīme ,produkts var atšķirtoes no attēla