www.sudzibas.lv Baltais Vilks kafejnīca Slikts serviss, netīrība, pavaddokumentu neizsniegšana.

Kafejnīca Baltais Vilks - Slikts serviss, netīrība, pavaddokumentu neizsniegšana.

Kafejnīca atvērās pavisam nesen. Nolēmām paēst pusdienas. Grūti pārskaitīt visus trūkumus. Ēdiens bija jāgaida ilgi. Kad atnesa, tas jau bija auksts. Galda piederumi bija netīri un ietīti saburzītā salvetē. Pamanījām, ka apkopēja izmazgājot publisko tualeti ar to pašu lupatu sāka mazgāt ēdamzāli. Čeku par pusdienām ar mums neizsniedza. Palikām bez naudas un ar tukšiem vēderiem. Personāls stāvēja un smīkņāja. Paši vairs neiesim un citiem ar neiesakām!

Komentāri (20)

N Nauris Miķelsons 19.01.2018

Pirms kāda laiciņa arī es līdzīgi aplauzos bārā "Baltais vilks". Godīgi sakot nesaprotu, kāpēc tik spēcīgs nosaukums tik vājai vietai, tas nelīmējās kopā. Interjers vispār nav sasaistīts ar nosaukumu, no vilka tu ne smakas, vai pareizāk sakot - smaka tur ir, bet ne tā patīkamākā. Pilnībā pievienojos suūdzības autoram, ne ko pielikt, ne atņemt. Bez tam, nepatīkamu iespaidu atstāja arī (cik es saprotu) iestādes saimniece, maza auguma, apaļa kundze gados, kas visu mana apmeklējuma laiku, skaļā balsī runāja pa telefonu, izteicienus neizvēloties, rupjš tantuks... pareizais nosaukums šai vietai būtu " melnais caurums"!

Jā, arī esmu dzirdējis briesmīgas atsauksmes par šo iestādi! Ēdiens esot zem katras kritikas. Labi, ka nepaspēju tur ieiet un sabojāt gan nervus, gan kuņģi.

A Agnese Kulberga 26.01.2018

Izslatās, ka Ilzei no Hospitāļu ielas personības dubultošanās, "esmu dzirdējus".

A Agnese Kulberga 26.01.2018

jeb "dzidējis"

N Nauris Miķelsons 27.01.2018

Izskatās, ka Agnese ķeras pie pēdējā salmiņa - gramatikas! Tas nemaina lietas būtību, man kā cilvēkam no malas izskatās, ka esi vai nu iekšā"biznesā" vai draugs vai radinieks, kas mēģina atmazgāt sasmērēto caurumu. Nepūlies, necenties tā, šī vieta ir viss sliktākā, tik un tā...:)

C critical thinker 02.02.2018

tā jau nav gramatikas kļūda, tā ir Tava kļūda, ka uzrakstīji it kā no Ilzes un aizmirsi, ka jātēlo sieviete :D

M Madars Kulbergs 24.01.2018

Na gribetu iepazities :)
Satikties vilkā

N Nauris Miķelsons 27.01.2018

Laikam skolā vai laukos, no kuriem nāc, esi pirmais džeks rajonā? Gribi mani satikt pēc stundām pie līkā bērza? Nekļūsti smieklīgs, pat gribēdams tu to nevari! Atver acis un paskaties uz lietām ar svaigu skatu! Tas "bārs" ir nožēlojams, lieku vienu zvaigzni!

M Madars Kulbergs 24.01.2018

Baltais vilks.

N Nauris Miķelsons 27.01.2018

Melnais caurums... no vilka tur ir tikai smaka...

A Agnese Kulberga 24.01.2018

Pēc teksta spriežot bārā "Baltais vilks" nekad neviens no Jums nav bijis, ne auksts ēdien tiek pasniegts, ne apkopēja tualeti un ēdamzāli uzkopj apmeklētājiem atrodoties telpās, nemaz nerunājot par to, ka saimniece uzturētos ārpus virtuves.
Cik esmu pusdienojusi, liela daļa galdiņu aizņemti. Ja tiešām būtu kā rakstāt, šī vieta nebūtu tik apmeklēta.
Telpas ļoti omulīgas, padomāts gan par bērniem gan omulīgu atmosfēru. Ēdiens vienmēr silts un garšīgs, personāls smaidīgs.

Mīļā saimniece Agnese! Beidz te gvelzt niekus! Cik esmu gājusi garām, tur vienmēr ir tukšs. No apmeklētājiem ne smakas!

U Uģis Kārkliņš 26.01.2018

Izklausās pēc klasiska reklāmas skribelējuma! Tik salkani uzrakstīts, ka pat zobi sāka sāpēt! Dzīvoju uz šīs ielas un garām eju vismaz divas reizes dienā. Vienmēr tur ir tukšs. Pat vakaros kad cilvēki dodas atpūsties ir TUKŠS!

A Agnese Kulberga 26.01.2018

Neesmu saimniece! Nepiekrītot rakstītam izteicu tikai savus secinājumus un viedokli, kā nekā demokrātiska valsts.

N Nauris Miķelsons 27.01.2018

Agnese, cik tu tur esi pusdienojusi? Vienu, divas reizes? Tev paveicās, ar to arī apsveicu! Varu apliecināt, ka tieši manā acu priekšā, apkopēja ar vienu lupatu mazgāja gan WC, gan ēdamzāli, ja to neesi redzējusi, tev paveicās! Mans mērķis nav padarīt šo caurumu vēl melnāku, bet saku to ko redzēju... negribu aizskart tavas jūtas personīgi!

A Agnese Kulberga 28.01.2018

Manas jūtas nekādā veidā Tu neaizskar, bet ne tas, kas vienam nepatīk nepatiks arī citiem, tāpēc izsakot savu viedokli ir nekorekti norādīt - nevienam neiesaku. Cik esmu bijusi, viss apmierināja un neko sliktu nevaru teikt.

N Nauris Miķelsons 27.01.2018

Neesmu ne profesionāls kritiķis, ne bezmaksas reklāmas aģentūra, bet grūti Tev Ilze nepiekrist! Vairāk kā 4 cilvēki (apmeklētāji) vakara stundās tur nav redzēti! Nekā personīga, bet tas liecina par kvalitāti!

Ja nebūtu saimniece, tik ļoti neceptos par šo tēmu. Vai kādam ir info, kas tur ir saimnieks?

C critical thinker 02.02.2018

rēcīgi, visi vienā laikā reģistrējušies un pie viena raksta tik komentē :D

D Dita 27.01.2021
traucējumi

seksa skaņas katru vakaru kas traucē bērniem,kliedz kā tarzāns,skaļa mūzika,bordelis
22449502

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes