www.sudzibas.lv Baltā Māja zemas kvalitātes serviss un apskaitīšana

Baltā Māja - zemas kvalitātes serviss un apskaitīšana

Nekādā gadījumā nerīkojiet svarīgus svētkus vai jubilejas šajā viesu nama banketu zālē!!! Aprēķinā tiek iekļauta 10% apkalpošanas maksa, kaut arī vakara gaitā netika mainīti netīrie trauki vai arī uzslaucīti izlietie dzērieni (viesi paši slaucīja slapjo grīdu, jo pēc vairākkārtējiem lūgumiem viesmīles nereaģēja).Rēķins netika piestādīts, tā vietā vadītāja mutiski nosauca apmaksājamo summu, kura bija lielāka par to, kuru vienojāmies pirms pasākuma. Sniegtais pakalpojums neatbilda veiktajam pasūtījumam - bērnu galda izmaksas tika pielīdzinātas pieaugušo galda cenai. Secinājums: Baltajā mājā notiek apzināta cilvēku mānīšana un apskaitīšana. Svētkus sabojāja direktores Marinas prastā uzvedība aprēķina piestādīšanas laikā, kas notika publiski un nekorekti pret viesiem un pasākuma organizatoriem.

K

M MārtiņšDR 29.07.2018